Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Azjaci jedzą to kilogramami i dodają do śniadań, obiadów i kolacji, a są najzdrowsi na świecie.

@Pivoo: ale czytałeś ze zrozumieniem? Ja po nim cierpię okropnie, być może mam nadwrażliwość, uczulenie czy cokolwiek, cokolwiek ze wzmacniaczem smaku powoduje u mnie ból głowy, poza tym jest coś takiego jak syndrom chińskiej restauracji, dużo ludzi nie może jeść MSG, ja nawet dojrzewających serów i sosu sojowego nie mogę, bo zawiera dużo naturalnego
  • Odpowiedz
@Young_Gr0baZ: zawsze mnie to bardzo ciekawiło, a nigdy nie spytałem, może Ty mi możesz pomóc. Bardzo często widuje się komentarze osób zaskoczonych tymi mięsnymi imitacjami, chciałbym zrozumieć mechanizm stojący za tym zaskoczeniem.

Czy po prostu nie słyszałeś nigdy o tym, że warunki życia zwierząt hodowlanych mogą być trudne, albo że produkcja mięsa może wpływać na klimat, więc siłą rzeczy nie spodziewasz się, że ktoś może być motywowany tymi wartościami?

Czy sama myśl, że decyzje konsumenckie mogą ograniczyć cierpienie tych zwierząt, lub wpływ na klimat wydaje Ci się tak absurdalna, że nie przyszło Ci nigdy do głowy, że ktoś może w ten sposób tę sprawę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JAI2L9LAD: dlaczego pseudo mięso trzymasz w zamrażarce to przecież trawa wystarczy trzymać na balkonie i podlewać
  • Odpowiedz
@beer_man: btw normalne mięso może być wegańskie, jest jeszcze mocno drogie ale ciągle tanieje, mówię o tym mięsku hodowanym z linii komórkowej od zwierzaka bez zabijania zwierzaka.
  • Odpowiedz
@Young_Gr0baZ: Bo naprzyklad lubi jego smak, albo smak potrawy którą się z niego robi? I jak jest możliwe zjedzenie ciastka i posiadanie ciastka to czego z tej możliwości miałby nie skorzystać??
To dość łatwo wywnioskować jeśli ma się co najmniej dwa sprawne neurony. Przecież to nie jest tak że będąc weganem nie możesz lubieć smaku mięsa i #!$%@? xD
Sam jem mięso ale rozumiem powody jego nie jedzenia i powoli
  • Odpowiedz
@Young_Gr0baZ: Pytam tylko o źródło Twojego zaskoczenia, wynika ono jeszcze z czegoś innego, o czym nie pomyślałem

P.S. oba te cytaty to Ty w tym samym wątku:

pytanko przegrzało banie widzę xD chyba nie mamy o czym gadać


no tera kumam, ale nie ma co się mentalnie ustawiać wyżej od innych xD
  • Odpowiedz