Wpis z mikrobloga

Za 3 lata będzie "Amazon wychodzi z Polski" xD
W ostatnim kwartale mieliśmy 40 tysięcy sklepów internetowych, a przybyło 5 tysięcy nowych z powodu covida. Wszystkie mają ładny interfejs, właścicielom małych sklepów na ogól zależy na zadowoleniu klienta, przejrzyste strony/regulaminy, często 1 dniowa dostawa. Bezos tymczasem wchodzi z gówno stroną, cenami większymi niż na zachodzie, dostawami z Francji. Opisy tłumaczone translatorem, brak kontaktu ze sprzedawcą.
Wręcz powinniśmy bojkotować ten sklep i nigdy tam nie kupować. Trzeba chronić nasz ecommerce przed tym potworkiem.
Mamy bardzo dobry, nowoczesny i uregulowany rynek sklepów internetowych. Nie wszystko co zachodnie jest lepsze.

#internet #sklepyinternetowe #biznes #amazon
Sekularyzacja - Za 3 lata będzie "Amazon wychodzi z Polski" xD
W ostatnim kwartale m...

źródło: comment_1614857924LGcp3JPY4WJAJMoVaKY9le.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sekularyzacja: nigdzie nie ma takiej obsługi klienta jak w Amazon. Zwracałem na gwarancje produkt warty 300 euro, wysłali nowy w momencie zgłoszenia reklamacji!!!! A stary odesłałem darmową przesyłka po tygodniu. Chciałem zwrócić produkt warty 30 euro, kase zwrócili natychmiast, produktu kazali nie zwracać i go zostawić sobie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sekularyzacja: Plusem Amazona jest na pewno obsługa klienta (przynajmniej na niemieckim nie miałem problemów). Jak zamawiam elektronikę i potem #!$%@? się z morelami czy oleole to ja dziękuję, nie mam na to czasu i siły.
  • Odpowiedz
@wysiol: Praca nudna i monotonna, ale nie za najniższą, z umową o pracę, dojazdem i posiłkiem.

Natomiast pracowałem w branży e-commerce w polskich sklepach internetowych: umowa zlecenie, może UoP ale na minimalną, reszta pod stołem. Godziny pracy niby ustalone, ale jak jest więcej roboty to Pan Janusz zleca nadgodziny - krzywo patrzy jak nie chcesz cały grudzień #!$%@?ć po 12 godzin. Później wypłaci Ci za to kasę której się nie doliczysz,
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: Dokładnie. Amerykańskie korpo do gówno jakich mało. Ładnie opakowany syf. Ma to służyć temu, że stany zarabiają na reszcie świata a reszta niech się wali. Więc walić ich.
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja xD czy ty na prawdę uważasz, że to co pokazała do tej pory największa i najlepsza firma na świecie to wszystko? Mają to rozłożone na transze, ja #!$%@? czemu ja to muszę komuś tłumaczyć, wykopek pije piwo przed kompem i krytykuje bezosa xD
  • Odpowiedz
@wysiol: Biorę. Każdy ma jednak wybór.

Janusz np. obniżył etat z powodu wirusa ale tylko na papierze - oszczędność bo dostał kasę na utrzymanie miejsc pracy a ludzie dalej pracowali po 8 godzin i dostawali tę różnicę pod stołem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz