Wpis z mikrobloga

Ej, co myślicie o takim eksperymencie. Mam psa, border collie (a nawet dwa). Jest to podobno najmądrzejsza rasa (a na pewno najsprytniejsza). Do doświadczenia użyłbym młodszej wersji. Polegałoby to na tym, ze wykopki głosowałyby jakie spółki na bananowej obstawiać, a pies typowałby czy kupić czy sprzedać daną spółkę. Wszystko na koncie demo #xtb (nie #!$%@?ło mnie, swoich nigdy nie wrzuciłbym do puli - nie jestem hazardzistą #pdk ).

Zobaczylibyśmy, czy na bananowej bardziej opłaca się grać ppd fundamenty czy pod psa. Byłoby zainteresowanie?
#gielda #heheszki
  • 28
@zlowrogitur: To ten na pierwszym planie. Myślisz, że wygląda głupio? Mylisz się - jest ciut głupszy
@Chlopiec_z_drewna: Wykopki głosowałyby jakie spółki obstawiać - np. z najbardziej plusujących komentarzy. Najpierw kupilibyśmy np. 4-5 spółek i wszystkie w perspektywie tygodniowej. Po tym czasie pies typowałby, czy kupować ją dalej, czy sprzedawać - za pomocą kubeczków i wybrania odpowiedniego z podpisem "KUP" lub "SPRZEDAJ". Jestem również otwarty na propozycje organizacyjne tematu ( ͡
Mowi - @zlowrogitur: To ten na pierwszym planie. Myślisz, że wygląda głupio? Mylisz s...

źródło: comment_1614849786eP33x9pKbUDnHQvFlMZOtt.jpg

Pobierz