Wpis z mikrobloga

Jakie mieliscie stycznosci z Policja ktore zapamietaliscie?
Ja zaczne:
Jak mi zniszczyli lusterko w samochodzie a na bloku byla kamera to policjant mi powiedizal, ze to nie W11 xD
Jak mojemu Ojcu ukradli poziomice i wezwal policje to powiedzieli, ze przyjechali szybko bo mysleli, ze kogos morduja xD Cale szczescie poziomice udalo sie odkupic w lombardzie, nawet wlascicielowi lombardu sie zrobilo smutno i dal mu znizke xD
#policja #heheszki #polska #wroclaw #zlodzieje
  • 144
@Heady1991
@diogene

Bez podstawy prawnej i faktycznej nie można dokonywać takiej kontroli. Odmawiasz wylegitymowania dopóki nie poda podstawy i tyle... Przy okazji możesz zadzwonić na dyżurkę regionalna, może dostaną opiera*** od dyżurnego że cyrki robią a jemu dzwonią i trują tyłek.

Generalnie z przygód to tak:
Kradzież auta, oczywiście umorzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zniszczenie mienia - złapanie sprawcy bo sam wyszedł do patrolu i zaczął pyskować że
@prostymysliciel: mi się #!$%@? do piwnicy, wszystko sprzewracane, kłódka oczywiście #!$%@?. Szukali czegoś ale nie znaleźli. Poszedłem na komendę to zgłosić, nie przyjęli wezwania bo powiedzieli że skoro nic nie zginęło to nie było włamania XDDDDDDDD
Ręce mi opadły i poszedłem do domu bo stwierdziłem że nie ma sensu się użerać z tymi debilami
@prostymysliciel kiedyś typ mnie wywalił na 250zl, płaciłem mu za telefon po czym odjechał i z kasą i z telefonem. Jechałem za nim dzwoniąc na policję. Dojechali, zatrzymali. To było z 15 lat temu. Sprawa umorzona, ani kasy ani telefonu nie odzyskałem. 5 lat później policjant, który prowadził sprawę został za wyłudzenia aresztowany razem z typem, który mnie oszukał. Działali sobie razem ¯_(ツ)_/¯