Wpis z mikrobloga

Jakie mieliscie stycznosci z Policja ktore zapamietaliscie?
Ja zaczne:
Jak mi zniszczyli lusterko w samochodzie a na bloku byla kamera to policjant mi powiedizal, ze to nie W11 xD
Jak mojemu Ojcu ukradli poziomice i wezwal policje to powiedzieli, ze przyjechali szybko bo mysleli, ze kogos morduja xD Cale szczescie poziomice udalo sie odkupic w lombardzie, nawet wlascicielowi lombardu sie zrobilo smutno i dal mu znizke xD
#policja #heheszki #polska #wroclaw #zlodzieje
  • 144
@prostymysliciel: jak sikalem publicznie zimą, obracam się a tam policjanty. To spytali, czy nie zmarzł za bardzo. No oczywiście spisali i bez mandatu.
A innym razem wpisali mandat za przechodzenie na czerwonym w środku nocy. Poprosiłem, żeby na mandacie wpisali, co innego, bo wstyd przed dziewczyną xd i wpisali obrazę funkcjonariusza.
Innym razem dostałem 20zl za przeskoczenie bramki os metra, ale to dopiero, co przeprowadziłem się do Warszawy i nie wiedziałem,
@prostymysliciel: już pisałem to w jakimś znalezisku, ale chętnie przytoczę. Sprawa się podziała tydzień przed EURO w Krakowie na osiedlu Krowodrza jakoś w środku tygodnia. Wracałem z moim przyjacielem do niego do domu (ja mieszkam na Śląsku, byłem w odwiedzinach) koło 2 w nocy. Przeszliśmy skrzyżowanie na ul. Opolskiej (trzy pasy w jednym kierunku) i szliśmy dalej, kiedy koledze zachciało się sikać, więc wszedł w gęstwinę i chwilę go nie było.
@prostymysliciel Kiedyś z koleżanką bujałyśmy się wieczorem po mieście. Wtem podjeżdża duża suka policyjna i dwóch policjantów pyta czy jesteśmy terrorystkami, że się tak włóczymy o późnej godzinie po mieście obok jedynego zabytku. Ja, mistrz riposty odpowiadam, że jesteśmy szatanistkami i właśnie planujemy tu czarną mszę. Zaśmiali się w głos, więc kontynuuje, mówiąc, że jeden z nich również jest szatanistą. Zdziwiony patrzy na mnie i pyta dlaczego. Odpowiadam, że widzę na jego
@prostymysliciel tutaj historia z Happyendem.
Stałem na parkingu bez kamer i samochód który stał obok zarysował moje auto przy wyjeżdżaniu.
Na kamerce z mojego auta zarejestrowało się jak ja parkuje i stoi auto sprawcy oraz jak wyjeżdżam i auta sprawcy nie ma. Był to może okres czasu 30 minut
Wyjeżdżając wysiadłem wziąć coś z bagażnika i zobaczyłem duże zarysowanie na krawędzi zderzaka.
Przyjechała policja pokazałem im filmik, sprawdzili adres gościa i pojechali
@prostymysliciel:
1. wymusiłem na jednym skrzyżowaniu po czym #!$%@?łem a po sekundzie sygnały i prosze na bok, wzieli papiery chop zobaczył że niedawno zrobione to powiedział zebym następnym razem tak nie robił tylko zwolnił bo następnym razem mogę nie zdążyć, " bo chyba nie ma pan za wiele pod maską" :D Zapytał jeszcze czy znam jakąs tam dziewczynę kilka wiosek dalej i puścił bez mandatu
2. zimą śmigaliśmy po parkingu auchan,
@Anoniemamowy
Nie mam pojęcia dostałem numer polisy od policjanta, potem rzeczoznawca i przelew na konto z ubezpieczalni.

Tutaj koleś jechał sam w samochodzie więc nie dostał mandatu 500zl za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym, przynajmniej tak dowiedziałem się od policjanta.