Wpis z mikrobloga

Wujek oznajmił, że będzie dalej głosował na pis bo "my młodzi życia nie znamy" a pis chce żeby "było tak dobrze jak za komuny bo wtedy przynajmniej wszyscy mieli po równo". Do tego wujo popiera nacjonalizację biznesów, opodatkowanie najbogatszych (wg niego każdy >5k na rękę) oraz "repolonizację" wszystkich mediów innych niż tvp. Mi natomiast radzi nie interesować się polityką, bo nie mam na to czasu a on "się tym interesuje, śledzi tvp info i lepiej słuchać się jego w sprawach polityki"

#bekazpisu
  • 63
@towinatuska: Twój wpis jest tak absurdalny, że aż śmierdzi zarzutką


@Wsciekle_piesci_meza: przecież takie na przykład poglądy ma żelbeton pisowski obecny na wypoku:

On realnie wierzy, że opozycja chce zniszczyć Polskę i tylko PIS stoi na straży prawa i porządku. Nawet jeśli kradną i kłamią to "dla dobra Polski" i trzeba się na to godzić bo oni bronią Polski przed atakami lewactwa, niemców i kogo tam jeszcze. Generalnie wszyscy którzy nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@towinatuska: jestem w stanie w to uwierzyć. Jest taka część elektoratu. Beton totalny który ogląda tvpis info na okrągło i nic nie przetłumaczysz. Moja mama była takim elektoratem ale jak dotknęło to spraw aborcji, a jest po menopauzie i ma.3 dzieci to zmienla zdanie. Wniosek. Jest szansa dla wujka jak bezpośrednio PiS dobierze się do niego. Obcinając emerytury. Chociaż marne szanse.
@towinatuska: jak takie dziady stare jak twój wujek będzie za 20 lat umierać z głodu to mu przypomnij, że głosował na pis i teraz wszyscy maja po równo - czyli kredyt na życie i gówno. I absolutnie go nie dokarmiaj. Pozdrawiam.
@towinatuska: "Bo my młodzi życia nie znamy" - najlepszy argument każdej umysłowej ameby, która nawet nie potrafi podjąć żadnej merytorycznej dyskusji dot. wartości których broni xD Tak po prostu jest i już! xD Ja zawsze z chęcią podyskutuję nawet z kimś o totalnie odmiennych poglądach - jest wielu z którymi się nie zgadzam, ale zawsze doceniam umiejętność porozmawiania i przedstawienia jakiejkolwiek argumentacji. A jak ktoś mi wali tekstem "młody jesteś, kiedyś