Wpis z mikrobloga

Wujek oznajmił, że będzie dalej głosował na pis bo "my młodzi życia nie znamy" a pis chce żeby "było tak dobrze jak za komuny bo wtedy przynajmniej wszyscy mieli po równo". Do tego wujo popiera nacjonalizację biznesów, opodatkowanie najbogatszych (wg niego każdy >5k na rękę) oraz "repolonizację" wszystkich mediów innych niż tvp. Mi natomiast radzi nie interesować się polityką, bo nie mam na to czasu a on "się tym interesuje, śledzi tvp info i lepiej słuchać się jego w sprawach polityki"

#bekazpisu
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@towinatuska: Przygotuj sobie parę niewygodnych informacji które go mogą łatwo wkurzyć np dlaczego za rządów pis aż o 6% zwiększyła się liczba emerytów żyjących poniżej granicy ubóstwa. Nie warto gadać np o Szumowskim bo powie że lewactwo kłamie. Dawać tylko konkretne dane które mogą go też dotyczyć jako emeryta czy np jak jest katolikiem to dawać statysyki ile Rydzyk kasy dostał i jak się wzbogacił czy że za pis rekordowo
  • Odpowiedz
@Nobody32: Standardowa gadka: wszystkie fakty statystyczne, liczbowe, historyczne, oparte na zeznaniach świadków, starych wypowiedziach polityków pis a nawet na starych materiałach TVP (!) czyli puszczanie mu co mówili w tvp info np. rok temu na ten temat a co mówią teraz i że zmienili zdanie tak żeby pasowało do aktualnej sytuacji itp są wg niego spreparowane przez totalną opozycję, tuska i czaskoskiego
  • Odpowiedz
@towinatuska: Mam 2 podobnych wujków pisowców - jeden wykształcony, drugi - prosty chłop. Ten wykształcony, fan Trumpa mówi, że Polska odzyskała godność, świetnie się rozwija gospodarczo i gdyby nie PiS to byłoby setki tysięcy imigrantów z Bliskiego Wschodu i że 500+ zlikwidowało biedę w Polsce. Natomiast ten drugi (pracował za PRL-u w cegielni) chwali PiS za to, że wzięli się za „prywaciorzy” i za 500+.
  • Odpowiedz
@jestepianke: Nawet nie chodzi o to żeby ktoś też nie miał bo on nie ma. On realnie wierzy, że opozycja chce zniszczyć Polskę i tylko PIS stoi na straży prawa i porządku. Nawet jeśli kradną i kłamią to "dla dobra Polski" i trzeba się na to godzić bo oni bronią Polski przed atakami lewactwa, niemców i kogo tam jeszcze. Generalnie wszyscy którzy nie popierają PISu albo chociaż trochę mają inne
  • Odpowiedz
@Wsciekle_piesci_meza: Zapraszam do pozniania wuja zatem. Ja już go ignoruję bo nie wytrzymuję psychicznie jego wywodów na temat tego, że PO kradło bo chce zniszczyć Polskę a PIS "może i trochę wziął dla siebie" ale to jest dla dobra kraju.

Poza tym w czasie wyborów wydzwaniał do rodziny i kazał sobie wysyłać zdjęcia kart wyborczych z zaznaczonym Dudą. Ode mnie nie otrzymał więc wydzwaniał aż do ogłoszenia wyników żeby mnie
  • Odpowiedz