Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2188
Eh ten pierwszy lockdown to było coś. To skupowanie maseczek, płynów, papieru. Ta aura nieznanego. Odwołane wydarzenia sportowe, zdalna praca/nauka z dnia na dzień, no czuć było grozę w pierwszych dniach marca. A teraz? Teraz to już nie ma, a kiedyś to było. #koronawirus
  • 49
  • Odpowiedz
@rezox: To prawda. Ludzie też zaczęli więcej ze sobą rozmawiać, przynajmniej wirtualnie, bo zawsze było o czym. To jedna z zalet wirusa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@rezox pamietam jak jechalem po zakupy i w radiu mowili ze lockdown niedlugo i olimpiada odwolanaa this is big myslalem, i kojarzyły mi sie filmy katastroficzne gdzei wszystko sie #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@rezox: Hitem jest to, że dalej są ludzie, którzy zakładają maseczkę idąc sami po pustym osiedlu/chodniku/parku ¯_(ツ)_/¯ wczoraj wieczorem widziałam pana, który o 21 wysiadał z auta i całe 100 m do swojej klatki musiał przejść w maseczce. Po co? Na co to, skoro nikogo nie było w promieniu kilku metrów?

Na szczęście coraz więcej osób w otwartych przestrzeniach już nie nosi. Bo czaję, że jak idę do fryzjera albo na
  • Odpowiedz
@rezox: Mialem niedawno podobne wspominki. I jeszcze #koronawirus. No kurla posty co sekunde, ekscytowanie sie wynikami zakazen/smierci z chin, wloch czy hiszpanii. W pracy wszyscy zesrani, w tym troche chojrak ktory ma wyyebane czyli ja xD
  • Odpowiedz
@prnppp: @testowyandrzej: ale mowa o dezynfekcji telefonu za absolutnie każdym razem od wejścia do domu. Tak samo jak robiło się z reszta rzeczy, jak właśnie zakupami albo ubraniami które od razu wrzucalo się do pralki. A nie o dezynfekowaniu raz na tydzień.
  • Odpowiedz
A to akurat nieliczny pozytyw tego cyrku, nagle okazało się że da się umyć autobus żeby poręcze się nie kleiły albo posprzątać żuli i ich ekskrementy z dworca.


@frex: Historię świata dzielę na przed 2020 i od 2020, kiedy w publicznym kiblu jest szansa że będzie #!$%@?ć środkami czystości a nie szczyną
  • Odpowiedz
nagle okazało się że da się umyć autobus żeby poręcze się nie kleiły albo posprzątać żuli i ich ekskrementy z dworca


@frex: szkoda że po miesiącu mycie się skończyło XD
  • Odpowiedz