Wpis z mikrobloga

mam totalnie rozj bany sen, że już nie wiem jak to ogarnąć. Śpię po 5 godzin czasem zdarzają się 3 godziny snu, później po 18 trzy godziny drzemki (od razu zasypiam po pracy jak siadam na kanapę), a w nocy szkoda mi czasu na sen bo cały dzień w robocie siedziałam i spalam:") help
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@kiwitime_ Regularne jedzenie to podstawa. Plus mi pomagają podcasty. W ostateczności leki nasenne kilka razy aż zegar biologiczny się unormuje.

Poza tym pewnie za dużo stresów.
  • Odpowiedz
  • 0
@sandal przez ostatnie miesiące właśnie czuje, że totalnie wyluzowałam i nie czuje już tak dużej ilości stresu. Właśnie myślałam żeby dzisiaj spróbować melatoniny, ale boje się że nie zadziała ()
  • Odpowiedz
  • 1
@kiwitime_ Melatonina niby tam jakoś działa,.a jesli czujesz chilli to może sobie puść podcast na sen,.mi osobiście pomaga, bo skupiam się na tym.co gadają.
  • Odpowiedz
@kiwitime_ odpuść sobie leki, po prostu nie możesz robić drzemki, zamiast siedzieć na dupie idź jak kolega wyzej napisał na spacer, pobiegać, cokolwiek co cię przytrzyma przytomna i idz normalnie spać o 21-22. Kilka dni w ten sposób i wrócisz do normalnego trybu
  • Odpowiedz