Wpis z mikrobloga

hej, chciałabym zrobić prezent niebieskiemu no i sobie trochę też, a mianowicie zafundować nam wizytę na strzelnicy. jestem kompletnie zielona w tym temacie, więc proszę Was o pomoc - jaką strzelnicę w Warszawie lub okolicy polecacie i ewentualnie jakieś konkretne "pakiety"? A może najtaniej i optymalnie wychodzi przez jakąś stronę typu Prezent Marzeń?
#kiciochpyta #prezent #niebieskiepaski #strzelnica #bron
  • 9
@adrri4n: @adrri4n: Nie baw się w prezenty marzeń, dopłacasz za 'otoczkę', która jest i tak nędzna.

Wawa bardziej północ czy południe?
Najlepiej kupić voucher bezpośrednio w strzelnicy na daną kwotę i niebieski sobie przyjdzie i w budżecie postrzela z czego będzie chciał.
@ATAT-2: dzięki, właśnie też jestem trochę uprzedzona do tych stron z prezentami.
w zakresie całe miasto, doturlamy się autkiem jak trzeba będzie :)
na jaką kwotę myślisz w takim razie najlepiej wykupić voucher, żeby nie było niedosytu?
@adrri4n: Część strzelnic jest niedostępna dla osób bez licencji z powodu obostrzeń.
Ja mogę polecić http://www.strzelnica9-tka.pl/ w Józefowie. Można walnąć z Mausera czy rewolweru .44
100 zł to paczka 9mm - pół godziny bardzo spokojnego strzelania. Jakby chciał godzinkę poszaleć, popróbować różnych ciekawych broni, to myślę, że 250 - 300 byłoby OK.
Nie wiem tylko czy jest otwarta dla ludzi bez licencji - trzeba zadzwonić.
@adrri4n: Od siebie polecę ci przed zakupem sprawdzeniem arsenału. Normalnie dzwonisz na strzelnice i pytasz co maja zajebistego. Bo trafisz na strzelnice sportowa i będzie przykra historia gdzie najbardziej odjazdowy będzie zwykły kalach.
Np pm shooter ma złotego desert eagla czy gm 42. Bo jak nie traktujecie tego jako sport tylko super spędzenie dnia to lepiej wydać więcej i postrzelać z tego co widzisz na filmach i grach