Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie taką koncepcję

Wiążąc się z #rozowypasek (mam na myśli coś poważniejszego niż ONSy itp.) niebieski inwestuje zasoby (czas, pieniądze) zakładamy oczywiście że czas #rozowypasek jest wart znacznie mniej (co istotnie jest prawdą nawet uwzględniając że #rozowepaski mają znacznie krótszy termin przydatności).

Często bywa tak że po jakimś czasie nie wychodzi i taka parka normicka się rozstaje, niebieski stratny jakąś sumę pieniędzy i czasu (czyli w sumie też pieniędzy) oraz różowa która straciła czas.

A co gdyby istniał fundusz ubezpieczeniowy, zabezpieczasz się płacąc składki po to żeby zminimalizować straty, jeżeli okazuje się że różowa podczas związku miała przygodę z m0kebe albo Juanem z orgazmusa czy też wyszły na wierzch jakieś inne wady które wcześniej były skutecznie zatajane i kamuflowane to niebieski otrzymuje odszkodowanie?


#przegryw #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazrozowychpaskow
  • 12
@PaniMartyna: W takim razie wszyscy ludzie których znam żyją w nienormalnym związku. Np kolega który ora w niemczech na p0lkę, p0lka siedzi w domu (nie pracuje) i w sumie nie reprezentuje sobą zbyt wiele. Są po ślubie, wybudował dom z pomocą rodziców a p0lka pasożytuje. Będę się śmiał jak sie okaże że ma jakiegoś b0lca na boku i okaże się że frajer dymał na utrzymanie kurtyzany (tylko bez tekstów że tag
@Krynicka Kolega po prostu miał tylko styczność ze swoją ręką albo babcia mu tłumaczyła całe dzieciństwo, że kościółek najważniejszy.

@PogryzionyPrzezPokemony
Na swoim przykładzie powiem, że byłem z dziewczyną ponad 5 lat i nie zgodzę się, że kobiety nic od siebie nie dają po za czasem. Otóż ta dziewczyna uparła się, że zapłaci za nasze wspólne wakacje. Trochę to było niezręczne i po rozstaniu uznałem, że muszę oddać jej połowe pieniędzy. Ale fakt,
@PogryzionyPrzezPokemony: a co jeśli zarabia więcej niż niebieski? Skąd to założenie? No i tak jak napisałam jej płodność trwa krócej niż męska
Więc uważasz, że czas mężczyzny jest więcej warty, bo trudniej mu kogoś znaleźć? A ja uważam że kobiecy więcej warty, bo szybciej tracą płodność.