Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Daleko mi do typa z tagów #przegryw #blackpill , ale mireczki tam mają nieco racji. U mnie na studiach zdalnych prawie każdy wykładowca/wykładowczyni (kierunek humanistyczny) narzeka, że nie widzi naszych twarzy. Nie może powiązać głosu z twarzą. Mówią, że chcą pokazania się kamerce, aby zobaczyć, jak ktoś wygląda.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603e93c7ada392000b186c50
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@malakai079324: jako człowiek w miarę otwartego umysłu (mam na myśli nie skreślania żadnego poglądu dla zasady "nie bo nie") i absolutnie żaden "fanatyczny wyznawca" chciałbym odnieść się do cześć dowodzenia słuszności blackpilla z twojej wypowiedzi. Chłopaki mają trochę racji, nawet całkiem sporo. I doskonale wiem, że jest to bardzo "średnio fajna wizja". Nie winiłbym tutaj wszystkich za to że pewne rzeczy przekazują w sposób mało "sprzedawalny" (tak jakby dało się to
@ParaNormikon: piszesz tak ogólnikowo że aż musiałem czytać drugi raz ale chyba wiem co masz na myśli.

Nie miałem na myśli że blackpill nie istnieje, nie uważam wszystkich jego kryteriów za słuszne ale znaczna ich część ma solidne podstawy i mnóstwo dowodów na słuszność. I bardzo bym się cieszył jakby młodzi faceci przestali żyć z głową w chmurach i wrócili do rzeczywistości. Co miałem na myśli to fakt że samo oczekiwanie