Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 49
27 963 + 35 + 19 + 24 + 100 = 28 141

Poziom aktywności jest u mnie w miarę proporcjonalny do tej radosnej pogody, bo aż chce się jeździć. Jeno nóg dalej nie ma XD
W poniedziałek poznałem osobiście mireczka @fonfi, który to obiecał dostarczyć mi koszyki na bidon pod kolor roweru, bo zrobiło mu się mnie żal, jak zobaczył, że mam dwa różne kolory XDDD
Złoty człowiek!! Jak zadeklarował, tak zrobił, jestem mu niezmiernie wdzięczny i pragnę to tutaj podkreślić z całym przekonaniem!. Do tego przejechałem się z nim na jego rewir, pogadane, poumawiane na trasy w przyszłości, jeszcze z tego będą kilometry i kwadraty! Potem żwawa rundka przed zachodem słońca i do dziupli.
Wtorek i środa to po prostu kręcenie korbą, ale nie swojego roweru, a Liva żony, którego już kiedyś tu prezentowałem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
No i dzisiaj, rzekome apogeum pogodowe, zrzuciłem nadprogramowe warstwy odzieży, zostawiłem tyle ile zapewnia mi komfort i ruszyłem. Mam w marzeniach narysowany kwadrat o boku 63x63, wiem gdzie i jak trzeba jeździć, to dzisiaj DW, DK, a nawet technicznymi drogami A2 (zajebiaszcze!) się zakręciłem do jego wschodnich granic (nie no, dużo brakło XD). Z dedykacją dla @SnikerS89 (ON MI NAWET PLUSÓW NIE DAJE! (,)) zatrzymałem się w gminie, którą odwiedzałem pierwszy raz w życiu i cyknąłem fotkę jedynego ciekawego obiektu - jak to w PL bywa, kamienia. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Także niespodziewanie druga seta w lutym, a w 2021 to już 3x #100km
#kwadraty:
Total tiles: 2806 (+22)
Max cluster: 1038 (+1)
Max square: 27x27 (-)

(na górze foty w Wwa z tygodnia, dół to rzeczony kamień w Stanisławowie i ciekawa klinika z Rembertowa XD)

#rowerowyrownik #wykopscottclub #gravel #ruszwarszawa #warszawa

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
AbaddonLincoln - 27 963 + 35 + 19 + 24 + 100 = 28 141

Poziom aktywności jest u mnie ...

źródło: comment_1614270272sEQgtfWAtTFh4sq8hzKHTX.jpg

Pobierz
  • 9
@SnikerS89: no przecież foteczki daję regularnie! ( ͡° ͜ʖ ͡°) I turystycznie widzę, co jest przy drodze, a już same drogi dla mnie na ogół nowe :D
Problem w tym, że w tym kraju dominują martyrologiczne i sakralne kwestie, Ty je dość lubisz i docelowymi potrafisz je uczynić, dla mnie to nieeee przejdzie :D
no przecież foteczki daję regularnie!


@AbaddonLincoln: no i przecież plusuję regularnie! Wchodzę we wpisy i fakt, ta ostatnia twoja trasa mi umknęła, plus pominięty jakiś krótki wpis z fotką w nocy gdzie i tak nic nie widać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale dalej reszta wpisów zdecydowana większość jest, więc odrzucam te oskarżenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie wyłączyłem powiadomienia z tagów na wykopie,