Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 40
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:03, Czwartek, 25 lutego 2021. Imieniny: Wiktora, Cezarego. Słońce wstało dziś o 06:45. Świecić będzie 10 godzin i 29 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:14. Ciemna noc zapadnie o 18:31, ale gwiazd można wypatrywać od 17:50.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 31
@wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @kolorowe_skarpetki: @piupiulaserem: i reszta. Witajcie Kochani! Kolejny zabiegany dzień czas zacząć, miłego dnia Wam życzę!

I trochę japońskiego popu na dziś ;-)
Pjotsze - @wyinwidualizowany: @wynalazekone: @Wejszlo @buczubuczu @unizonyczlonek @To...
Dzień dobry,
Pojawił się plan na kolejny semestr i jest całkiem spora szansa że wrócimy na uczelnię na 2 zajęcia. Jak mi tego już tak bardzo brakuje.
Trzymajcie się, miłego dnia i pysznej kawy

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo: @omi-omi: @TullamoreD: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Syskiev

Bonjour! Pięknie i słonecznie, to najlepszy okres temperaturowy dla mnie w roku.
No mordeczki to czwartek, biorę od każdej osoby po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @shitty_support: @Pjotsze @omi-omi: @Dziesion: @Najlepszy_kolega_Damiana: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @mobutu2: @Hansim33:
@algus:

Szalom. Przygód z poszukiwaniem pracy cd - jeden gość nie odbiera, a już u niego byłem (słaba pokazówka, no ale co ja będę się rozwodzić tutaj), więc byłem wczoraj na rozmowie u kolejnego, tym razem
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem

no dzien dobry ja stalem dzisiej obejrzalem sensacie xx wieku potem blisko coraz blizej i bylem z psem pzury obciqc teraz wrucilem zjadlem grochuwke i pije wode i roibosa pogram sobie w cos jeny spac mi sie chce moze pojde spac jestem taki zmeczony ehhh no i milego