Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 40
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:03, Czwartek, 25 lutego 2021. Imieniny: Wiktora, Cezarego. Słońce wstało dziś o 06:45. Świecić będzie 10 godzin i 29 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:14. Ciemna noc zapadnie o 18:31, ale gwiazd można wypatrywać od 17:50.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć i czołem. Udanego popołudnia, wieczorku i nocki. Pogoda super, można naładować baterie na słoneczku, człowiek od razu lepiej się czuje. Akcje gme znów poszybowały do góry, jest dobrze. Trzymajcie się w ten czwartek i wypatrujcie piątku. :)
  • Odpowiedz
Dobry wieczór,
dostałam dzisiaj mejla, że miałam obronę o 13:30 chociaż wcale nie oddałam pracy xD Ale poza mną prawie wszyscy dostali więc pewnie to jakiś błąd. Odkąd zmienili system jakim się posługują to stale jakieś kwiatki wyskakują ¯\_(ツ)_/¯

@buczubuczu heh, to ja ostatnio miałam rozmowę kwalifikacyjną z pewnym panem kierownikiem, który sobie wziął nagle urlop o czym dowiedziałam się 30 minut przed rozmową. Złapał u mnie minusa, potem się okazało że moim głównym obowiązkiem będzie coś innego niż mi powiedziano -> plus źle mi się z nim rozmawiało więc bez żalu odrzuciłam ofertę, choć mnie chcieli. Ale skoro ktoś ma mnie w dupie już w tym momencie no to później będzie jeszcze gorzej ( ͡º ͜ʖ͡º) Zdaję sobie sprawę, że tak już jest w korpo no ale ogólnie nie czuję, że zrobiłam źle chociaż wiele osób mi się dziwi (przecież powinnam po rękach całować, że mnie w ogóle chcieli przyjąć) ale żyję dla siebie, a nie dla kogoś ( )

I kawałek przy którym lubię prowadzić auto, szczególnie fajnie wchodzi przy
  • Odpowiedz
@slabehaslo: lista przebojów toto w radio? Ty mi ze swoim głosem bardziej pasujesz ()

@omi-omi: w zasadzie się nie obrażę xD skoro i tak to jest formalność i nikt tego nie czyta to ja nie wiem po co przy tym się robi tyle kociokwiku xD
  • Odpowiedz