Wpis z mikrobloga

@dracul: Mnie właśnie pod koniec wywalało błędy i już się wkurzałem, bo trzeba koledze oddać płytkę, a tu takie coś. Próbowałem dwa razy, w końcu się okazało, że jak się kliknie którąś z opcji w wyskakującym okienku, to nie przerywa instalacji, tylko ignoruje błąd i idzie dalej xD
Nie wiem w sumie jak wpłynęło na samą grę, bo żadnych problemów z nią potem nie miałem.
@Seversky7
O tak. Pamietam jak dzis: biurko szkolne ze sklejki, w szufladzie cd action, upalne lato 2005 i gta san andreas. Monitor CRT, rozdziałka 1280x900 (coś koło tego), głośniki w wersji bieda ze specjalnym pokrętłem na bass, które nawet ustawione na maksa nie dorównywało dzisiejszym telefonom. Gralem najczęściej rano do południa, bo wieczorem gdy już spadła temperatura można było wyjść na dwor i grac w piłkę.
@Seversky7: Pamietam jak wychodziło... miałem wtedy 4 lata a rok później dostałem ps2 i gta sa <3 piękne czasy, ale pamietam śmieszna rzecz, jak zobaczyłem w gazecie ile kosztowało ps2 to sam się zdziwiłem co tak tanio, pamietam wtedy kwotę 419zł za slimke pierwszą, tą z jednym świecącym paskiem, ah to były czasy... potem ps3 w 2008 roku, ps4 w 2013 i tak dalej... psp i vita tez u mnie siedzi