Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: rip dla ziomka, co kupił fiata XD Jak ktoś myśli, że w nowym tipo będzie wygodniej albo będzie się lepiej prowadził niż e60, to chyba zwariował. Prawda jest taka, że e60 z 2003 roku miażdży, gniecie i rozjeżdża walcem takie tipo pod każdym względem. Ewentualnie mogę się zgodzić, jak ktoś twierdzi, że tipo wygląda lepiej, ale tak serio, to ono nie wygląda lepiej tylko trochę bardziej współcześnie. Co do kosztów,
wiec kupuja uzywane klasę wyzej-


@Aeciatko: Fiat Tipo i Skoda Octavia to dwa segmenty niżej niż BMW e60 (segment C vs segment E).

Oznacza to tyle, że Tipo i Octavia to bezpośredni konkurenci, a e60 jest spoza ligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@bylem_zielonko: Jeżeli tipo a octavia to dla Ciebie bezpośredni konkurenci to ja nie mam pytan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aeciatko: one są z tego samego segmentu, a to znaczy, że konkurują ze sobą jako modele aut. Zobacz chociażby na wiki https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%A0koda_Octavia
Skoda jest bardziej "premium" jako marka, ale to nie zmienia tego faktu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

15 letni klekot to co najwyżej pseudopremium, pogódź się i nie próbuj udowadniać, bo ani diesel ani bmw nie są luksusowe.


@kakaraper: 3.0 to już konkretny i przyjemny
Jeździłeś kiedyś czymkolwiek wyżej mondeo?


@bylem_zielonko: tak żeby mieć na stałe to nie (w sumie tego c3 też nie mam na stałe). A tak żeby jechać jakiś kawałek to jeździłem np. Audi A8, ale nowym więc w ramach wątku nie ma co porównywać. Z takich starych, 15 letnich aut to nie nie wiem - Lexus RX 450h się liczy? Nie znam się tak mocno na segmentach :)