Wpis z mikrobloga

@bylem_zielonko: Tylko, że tak może powiedzieć osoba, która bierze to autko z salonu, a nie kilkunastoletnie auto. Tu bardziej pasuje przykład - ktoś kupuje używane buty z grzybem z logo Gucci i śmieje się z tych, którzy kupują w CCC. U każdego normalnego człowieka, budzi to jedynie uśmiech politowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@void1984: Posortowałem po najwyższej cenie wywoławczej. Nic dziwnego, że niektórzy bankrutują ;)
1
brak zdjęcia
01.03.2021
samochód osobowy Audi S8; nr rej STA 73969; rok prod. 2013; kolor czarny VIN: WAVZZZ4H0DN028405
Tarnowskie Góry
(śląskie) 165 000,00 zł
Więcej
2
brak zdjęcia
02.03.2021
Samochód osobowy Bentley Continental GT, nr rej GER AM143 VIN:SCBFN63W0DC082723, rocznik 2012, kolor ... Rozwiń nazwę
Poznań
(wielkopolskie) 134 050,00 zł
Więcej
3
brak zdjęcia
26.03.2021
PORSCHE 911 CARRERA
@xloginlogin123:
Nawet nie wiedziałem że podłokietnik to opcja.

Czujniki cofania - mam buczek, jest to średnio pomocne. Kamera jest świetna, ale buczenia nie budzi we mnie ani zachwytu, ani zaufania.

BT, racja. W kilkunastoletnim samochodzie wyrzuciłem oryginalne radio i wstawiłem takie za 300zł. Mam BT, odbieranie podświetlanym przyciskiem z radia, zestaw głośnomówiący. Świetna sprawa. Tyle ze konwersja samochodu z radia na kasety na takie z BT nie była trudna.

Zapomniałem wspomnieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szadafaka: prywaciarz lub handlarz pisze mniejsza kasę na umowie i git. Myślisz że nikt tak nie robi? Handlarz mniej podatku odprowadzi a kupujący... ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Szamotowy_Marian: nie rozumiem szczerze mówiąc tej opinii na temat tipo, wygląda spoko z rocznika 2015 w górę, podobny wygląd ma Focus. Jeździłem jakiś czas Tipo 1.6 benzyna hatchback 2018 i po Wawie jeździ się zajebiście, lekki zrywny w automacie bardzo przyjemna sprawa, ekonomiczny i nie ma się do czego #!$%@?, przez rok nie dołożyłem złotówki