Wpis z mikrobloga

babcia ogląda te fał en i mówi mi że jestem naziol bo chce głosować na konfe a ten mentzen to w ogóle hitler jest bo chce wyjść z uni i zabijać kobiety XD

chwilę z nią pogadałem ale dałem sobie spokój, niby się z tej sytuacji śmieję ale w rzeczywistości przykro mi się zrobiło, bo na co dzień jest taka kochana i tak się dogadujemy a wystarczy jeden głupi reportaż żeby to wszystko zmienić o 180 stopni
brawo KO, dzielcie rodziny dalej a na pewno przekonacie tym do siebie ludzi xD
bo zarówno ja jak i moja babcia po tym reportażu tylko się utwierdziliśmy w swoich poglądach więc w tej kwestii nic się nie zmieniło, ale niesmak po kłótni pozostanie pewnie jeszcze jutro
#tvn #polityka #konfederacja #bekazlewactwa #bekazopozycji
  • 33
wystarczy jeden głupi reportaż żeby to wszystko zmienić o 180 stopni

brawo KO, dzielcie rodziny dalej a na pewno przekonacie tym do siebie ludzi xD


@jestem_tunowy: Życzę ci komplikacji w ciąży. Daj znać jak jak będziesz chciała aborcji to przytrzymam lekarza, żeby absolutnie żaden nic nie zrobił. Jak cię pochowają to czekam na raport ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bohen_chleba: Wspólnota narodowa jest uznawana za podstawę społeczeństwa.

Opowiada się za silnym rządem autorytarnym, który stawia porządek i dyscypliny nad wolnością jednostki. Decyzje są podejmowane centralnie przez przywódcę lub wąską grupę osób.

Promuje ideę korporacjonizmu, gdzie sektor prywatny i państwo współpracują w celu kontrolowania i regulowania gospodarki.

Związki zawodowe i korporacje są kontrolowane przez państwo.

Odrzuca idee komunizmu. Jest przeciwny demokracji parlamentarnej i równości społecznej. Zwalcza wszelkie formy lewicowego ruchu politycznego.
Promuje ideę korporacjonizmu, gdzie sektor prywatny i państwo współpracują w celu kontrolowania i regulowania gospodarki.


Związki zawodowe i korporacje są kontrolowane przez państwo.


Brzmi jak program narodowego skrzydła konfederacji?

@Gluptaki: no niezbyt xD