Wpis z mikrobloga

@GwachQar: automat lepszy, wiadomo. Nawet kiepski, ospały, czy co tam jeszcze, każdy automat jest lepszy.
Nowy, nawet się nie zastanawiaj. Przy używanym upewnij się, że był dobrze serwisowany.
@kajak98: Zgodzę się, że CVT to syf jednakże co do DSG nie mogę. Tak więc apropo pytania dotyczącego zmiany z manuala na automat, powiem krótko. BAJKA. Jako daily coś wspaniałego, jedziesz do przodu, nie hohlujesz nie wysprzeglasz ciaglę, stanie w korku zaczyna być nawet mniej denerwujące. W trasie możesz szmulke za pieroga potarmosić, zero stresu, że redukcja, że tamto. Jedziesz i nie myślisz. Jak chcesz poupalać to też się nadają. Nie
@GwachQar: bolak jest uprzedzony do automatów dlatego że kupuje same zajezdzone stare trupy, w których o skrzynię albo nikt nie dbał, albo dbał niemiec 10 lat wcześniej. Na daily tylko automat, manual w takich samochodach to nieśmieszny żart.
@GwachQar: Jeździłem manualem przesiadlem sie na automata w klasie Premium ( ͡° ͜ʖ ͡°) było super, potem trafil się manual i czasami zapomniałem się zmienić bieg () potem się przyzwyczaiłem a międzyczasie stwierdziłem że fajny by był automat ale nigdy DSG bo się psuje - i tak trafiłem na passata w pelnym wypasie z dsg i jestem zadowolony. Kwestia serwisu co 60 tyś