Wpis z mikrobloga

Lekcja szacunku i tolerancji przydałaby się obu obozom. Wiele (naprawdę wiele) razy spotkałam się z ostracyzmem z prawej strony, ale przeżyłam też mega agresywne natarcie feministki. Nie podobało jej się, że na przywitanie gości przygotowałam dla wszystkich kolację, zamiast postawić paluszki i chipsy (i ogólnie zajmuję się domem, spełniam się jako kobieta) + zauważyłam, że w lokalnym muzeum dlatego nie ma wielu opisanych dokonań kobiet z lat 1600-1800, bo kobiety niewiele wtedy
  • Odpowiedz
@MarioMoneyBags: ej ej ale hamuj się, z grid girls się nigdy nie wycofano. Próbowali się ratować wrzucaniem grid dzieci ale nadal feminizm wygrał z terrorem kobiet stojących z własnej woli na asfalcie
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: nie do końca wiem czego oczekujesz po tym pytaniu. Ogólnie mogę dawać upust swoim opiekuńczym i strategicznym instynktom.

- opiekuję się domem - uczę się jak to zrobić jak najbardziej zdrowo, nie używam chemii przy sprzątaniu, robię kosmetyki/uczę się o wpływie danych składników na zdrowie;
- dbam o dietę i zdrowie - douczam się w tym zakresie (badania naukowe), dbam o każdy szczegół przy przygotowywaniu posiłków, dostosowuję dietę do zdrowia domowników;
- ogarniam strategicznie życie - przeprowadzamy się co kilka miesięcy w nowe miejsca/kraje, więc planuję wiele aspektów;
- w dużej części zarządzam budżetem - robię research
  • Odpowiedz
  • 0
@Bounty konserwatysta, nawet nim nie jestem. Dewiacje? Gdzie użyłem tego słowa? Proszę o link. Wy macie jakąś obsesję. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie uwierzysz, ale "lewaków" (czyli w praktyce po prostu liberałów) serdecznie pie***oli co konserwatyści robią ze swoim życiem. Serio. To konserwy chcą obcym ludziom narzucać swoje preferencje i stąd biorą się tarcia ¯_(ツ)_/¯


@greven: Chyba śnisz. Z tego co wiem od wspaniałych "liberałów" to chcą wpływać na moje życie przez m. in. takie sprawy jak utrudnienia w zakupie mięsa, kupnie produktów zwierzęcych, pierdyliard kategorii segregacji śmieci, z-----------e 90% mojej pensji,
  • Odpowiedz
nie do końca wiem czego oczekujesz po tym pytaniu. Ogólnie mogę dawać upust swoim opiekuńczym i strategicznym instynktom.

- opiekuję się domem - uczę się jak to zrobić jak najbardziej zdrowo, nie używam chemii przy sprzątaniu, robię kosmetyki/uczę się o wpływie danych składników na zdrowie;

- dbam o dietę i zdrowie - douczam się w tym zakresie (badania naukowe), dbam o każdy szczegół przy przygotowywaniu posiłków, dostosowuję dietę do zdrowia domowników;

- ogarniam strategicznie życie - przeprowadzamy się co kilka miesięcy w nowe miejsca/kraje, więc planuję wiele aspektów;

- w dużej części zarządzam budżetem - robię research najlepszych rzeczy/produktów;

- organizuję rozrywki - dzięki czemu mamy ciekawe życie;
  • Odpowiedz
gólnie mogę dawać upust swoim opiekuńczym i strategicznym instynktom.


- opiekuję się domem - uczę się jak to zrobić jak najbardziej zdrowo, nie używam chemii przy sprzątaniu, robię kosmetyki/uczę się o wpływie danych składników na zdrowie;

- dbam o dietę i zdrowie - douczam się w tym zakresie (badania naukowe), dbam o każdy szczegół przy przygotowywaniu posiłków, dostosowuję dietę do zdrowia domowników;

- ogarniam strategicznie życie - przeprowadzamy się co kilka miesięcy w nowe miejsca/kraje, więc planuję wiele aspektów;

- w dużej części zarządzam budżetem - robię research najlepszych rzeczy/produktów;
  • Odpowiedz