Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2488
Cześć Mirki. Od niedawna wraz z moim kolegą zajęliśmy się budowaniem kamperów z busów, których dotychczasowe przeznaczenie było zgoła inne. Przykładowo woziły 1500kg betonu na podejrzane remonty, lub po prostu woziły ludzi w hurtowych ilościach. Kolega ma za sobą jeden duży projekt (citroen jumper transportowy w największej budzie). Projekt na tyle udany, że wiele osób zaczęło pisać czy nie chciałby stworzyć czegoś podobnego dla nich. Aktualnie zaczęliśmy jeden projekt z Renault Traffic i na dniach zaczynamy VW T5 Caravelle. Czyli będziemy robić dwa naraz. Jako że jestem aktywnym użytkownikiem wykopu stwierdziłem, że zapytam czy nie chcecie może śledzić na bieżąco postępu prac itp.? W przeciwieństwie do pewnego Mercedesa który nie chce się zepsuć, tu powinno być więcej akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak będą chętni to założę tag i będę wrzucał regularne postępy. Jak masz to w dupie to proszę chociaż o pulsowanie żeby inni zobaczyli. Na zachętę kilka fotek wspomnianego jumpera. Peace!
#motoryzacja #budujzwykopem #budownictwo #kamper #camper #camping #zrobtosam
Pobierz
źródło: comment_16139959010SnzzU4tZBghOWVB7wfpeS.jpg
  • 162
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@DzikiChleb: @moods: @size: @defoxe: @Patol0g: @factoryoffaith_: @SkorpionX: @Wampist: @JaFracek: @klebsiella: @EkrB: @knoor: @Szlasio: @zapster: @mulen: @Jutraniema: @Felonious_Gru: @co_to_za_zycie: @bkwas: @oranzada_cementowo_wapienna: @f1aSh: @DzikiChleb:
Dzięki wszystkim za zainteresowanie, trochę nas szczerze mówiąc przerosło. Wszystkich chętnych postępów zapraszam na tag
-> #prestizowyvan
Pozdrawiam cieplutko;)
akcyza ma wejść od kwietnia, myślimy o tym


@ejkejej: przyczep to nie dotyczy :)
Zawsze możecie rozwinąć ofertę, kupować ramy z papierami i robić przyczepy od nowa :)
@ejkejej: mam kilka pytań, mam nadzieję że udzielenie odpowiedzi nie będzie stanowiło problemu. Czy mikrofaza to materiał odpowiedni na pokrycie dykty zaślepiającej otwory technologiczne? Czy lepszy będzie skaj? Gdzie mogę zaopatrzyć się elementy takie jak mechanizm składania stolika czy np. zamknięcia do szafek takie jak w zabudowie serwisowej? Oczywiście z przewagą rozsądnej ceny. I jeszcze jedno pytanie. Co byś położył na podłogę w samochodzie, gdzie każdy centymetr wysokości ma znaczenie? Jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ejkejej: Siemanko kilka pytań do mojego busika.
1. Jaka przetwornica ? Azo 1000 eco czy volt sinus ta żółta też koło tysiaka
2. Jaka lodówkę 230V byście polecili do 80cm wysoka
3. Victron mppt czy może Tracer albo te z aliexpress za 300zl?
4. Robiliście składany stolik jak w wagonach pociągowych ? Jeśli tak jakiego zawiasu użyliście ?
5 to możesz na priv :D czy jeśli chciałbym robić coś takiego to