Wpis z mikrobloga

@GraveDigger: Dla mnie idealnie, akurat tyle, ile trzeba, zeby dobra historie przedstawic, a nie znudzic sie gra. No i na co komu multi, zeby sztucznie czas wydluzac w tym przypadku?
@GraveDigger: Mam mase bluray, gdzie film trwa 1:40, a placisz stowke - nie czas sie liczy, a jakosc. Ale poki rynek wtorny jeszcze funkcjonuje, to najprosciej jest gierke kupic, przejsc i puscic dalej z mala strata:)
@GraveDigger: Skyrima też można w kilka godzin przejść, a ja na jednym save siedzę któryś miesiąc. Fallouta 3 tak samo, a wciąż się po świecie szwendam. Fallouta 2 jedną postacią już chyba 4 czy 5 rok gram...

#!$%@? rzeczy można przejść szybko, ale to jest metoda gimbazy - zamiast się delektować, szybko odpukać i się bujać w Interku jaki to jest się dzik. :]
@miknan: Ja zarabiam dobrze, ale kupowanie 4h gry za stówkę uważam za zdzierstwo. Dishonored jest prostolinijny jak Darkness 2, czyli tylko umieranie lub przechodzenie gry zamulająco powoli da większą liczbę godzin. Gra przejdzie szybko w jakąś kolekcje za 39,99 zł.
@GraveDigger: Myslalem, ze MM to ma takie zamowienia z hurtowni, ze te 169 zl to macie na nowosci ugrane:) ogolnie polski rynek jesli chodzi o hurtownie gier jest niezly, chocby brac tysiac gier, to i tak na allegro taniej zawsze ktos ma:)
@miknan: My nie bierzemy z hurtowni tylko od wydawców. Większość gier jest na znikomej marży, lub zgoła na minusie. Z tym że w to jeszcze wchodzi tak zwany 9%bufor od którego dopiero liczy się marża.