Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zakochałam się w zajętym chłopaku. Nie wiedziałam, że ma dziewczynę jak go poznałam. Jest bardzo miły, serdeczny, nie znam drugiej aż tak spokojnej i opanowanej osoby. Od 4 lat jest ze swoją dziewczyną. Nie chcę psuć im związku, ale ciężko mi się z tym żyje. Próbowałam umawiać się z chłopakami i bezskutecznie, stale porownywałam ich do niego. Pracujemy razem (chociaż teraz zdalnie), a i tak nie mogę przestać o nim myśleć. Może dlatego, że to mój wymarzony partner, zawsze chciałam czułego i troskliwego chłopaka, a teraz gdy takiego poznałam, okazuje się, że jest zajęty. Co mam zrobić, żeby uczucie do niego minęło?
#zalesie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #uczucia #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60326ada267126000a876456
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zdać sobie sprawę, że typa nie znasz. A szczególnie jeżeli to znajomość z pracy. Ludzie w pracy zachowują się inaczej niż w rzeczywistości. I nawet jeżeli byłaś z nim na jakiejś pracowniczej integracji - to nadal było środowisko pracy, może luźniejsze ale nadal.
  • Odpowiedz