Wpis z mikrobloga

  • 145
@Exen0: typie sam się zaorałeś. Chciałeś pokazać jaki to znawca z ciebie i jak typowy wykopek po prostu zrobiłeś z siebie debila
  • Odpowiedz
Koronny argument „bo ja zrobiłem x tys km i wiem najlepiej” xD Zawodowi kierowcy dokładnie tak zawsze mówią a odstawiają takie cyrki, ze powinno się ich zamknąć. Ruszając z samego sprzęgła jeszcze bardziej je obciążasz niż gdy dodasz gazu i zbyt długo będziesz trzymał sprzęgło. Poza tym przez takie ruszanie z samego sprzęgła później 2-3 samochody zamiast 10 przejeżdzają na zielonym świetle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@Exen0: w dieslu albo mocnej benzynie śmiało ruszysz samym sprzęgłem, ale chciałbym zobaczyć jak ruszasz na samym sprzęgle w L-ce z silnikiem 1.2 xD

  • Odpowiedz
głównym problemem jest tutaj to że twoja rozowa stawia to co mówiłeś niżej niż to co mówi instruktor

@tygry: i ma rację, bo OP jej nakładł głupot do głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@Exen0: różowa bliżej prawdy, nie jestem pewny co chciała dokładnie opisać ale nawet możliwe że ma rację. Ty jakieś bzdury piszesz. Nigdy tak się sprzęgła nie spali i nie działa to w 90% aut bo albo ruszysz w tempie tak powolnym że osoba stojąca za tobą zdąży wyjść dogonić Cię czołganiem się tyłem i #!$%@?ć za blokowanie skrzyżowania, albo zgaśnie zależnie od auta i czy pod górkę. Nie ucz innych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 97
@Exen0: panie 50k w stounkowo krotkim xD #!$%@? w stylu starych tirowcow.

Dobrze jej mowi instruktor. Zadnego #!$%@? puszczania sprzegla xD te egzaminacyjne samochody sa tak #!$%@? ze bez dania po gazie i to porzadnie tylko ci zgasnie i dobranoc. Na wzniesieniu to juz w ogole xD na nauke poprawnwj jazdy przyjdzie czas, najpierw trzeba zdac egzamin.
  • Odpowiedz
Przecież dosłownie każdy instruktor dla świętego spokoju uczy że najpierw lekko gaz, puszczamy sprzęgło powoli i więcej gazu.
Żadne tłumaczenia nie pomogą, a dla świętego spokoju kupiłem różowej automat.
  • Odpowiedz
Przeciez ona ma racje, zeby dynamicznie jezdzic dodajesz gaz i puszczasz sprzeglo. W innym wypadku poruszasz sie po drogach jak emeryt. Wiekszosc jadacych za Toba kierowcow zaklada, ze ruszysz sprawnie, a gdy okazuje sie, ze nie, to musza zwolnic i znowu ruszyc. Wiec za sprawa Twojej techniki jazdy wiekszosc aut za Toba, zamist ruszyc raz, rusza dwa razy. Na swiatlach przejedzie mniej samochodow, a orlen kosi kabone na paliwie. Ruszajac nie spalisz
  • Odpowiedz