Wpis z mikrobloga

Skąd się tylu szurów uaktywniło na wykopie ostatnio?

Można rozsądnie podchodzić do tematu - tzn. mieć dość lockdownu, mieć w dupie nakaz noszenia maski na dworze, ALE nosić maskę w sklepie itd.

To i tak zleci się chmara niedorozwojów nazywających cię COVIDIANEM, COVIDIOTĄ, bo przecież jesteś NIEWOLNIKIEM NOSZĄC MASKĘ
XD

jak widzę te określenia to wyobrażam sobie takiego Sebusia przed komputerem co płacze, że nie potrafi oddychać

#koronawirus
  • 47
@rivers666: To ze wirus jest to nie ma nawet dyskusji, ale moim zdaniem obostzrenia i zamykanie ku12a wszystkiego jest nieadekwatne do zagrożenia, u mnie w rodzinie bylo juz 13 przypadkow covida, w tym ja, wszyscy pzreszli majac goraczke jak grypa, pluca mamy w bardzo dobrym stanie, nic nam nie dolega, takich ludzi jest od groma, tylko nielicznie umieraja, tak samo jak w sumie na grype, tez starrsi umierali gdy byla nieleczona...i
@rivers666: Obostrzenia być muszą, niektóre są bardziej sensowne, niektóre mniej, ale jednak wirus wciąż jest dużym zagrożeniem dla zdrowia i życia, nawet jeśli niektórym się wydaje że nie jest. Skandalem jest brak pomocy dla poszkodowanych branż i brak jasnego planu działania w przypadku spadnięcia/wzrostu liczby zakażeń, chociaż z tego co widzę, to jest przypadłość niemal każdego rządu w Europie ¯\_(ツ)_/¯

i tak #!$%@?ć pis
@rivers666: czuję, że tak zrobią: sklep, transport maska (pewnie typ od królika) a na zewnątrz utrzymanie 1,5 m bez maski. Inaczej mówiąc zrobią nas znowu w #!$%@? aby kumpel królika zarobił. Śmieszy mnie, jak jeszcze ktoś daje się zrobić, że to dla naszego dobra. Szymi w makijażu, a Morawiecki z podwiniętymi rękawami niczym tow. Wiesław a w miedzy czasie cyk kumpel krolika transport maseczek przywiózł, jedynych i słusznych.