Wpis z mikrobloga

Znalazł w polu siekierkę z neolitu i pokazał w internecie – odwiedziła go policja Link do znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/5966915/znalazl-w-polu-siekierke-z-neolitu-i-pokazal-w-internecie-odwiedzila-go-policja/

Pewien mieszkaniec małopolskiej gminy Raciechowice leżącej w powiecie Myślenickim, w trakcie prac rolnych znalazł nietypowy kamienny przedmiot o którego identyfikację prosił w internecie. Sprawą zainteresowali się policjanci, którzy znaleźli odkrywcę i odebrali artefakt sprzed tysięcy lat. Teraz ma on trafić do muzeum.

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii - plusując ten komentarz bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

Sprawdź też mój blog WWW firmowy SKLEP ZH oraz kanał na YT

#historia #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #artefaktnadzis #archeologia #poszukiwacze #wykrywaczmetalu #malopolska #policja #myslenice #starozytnosc #neolit #inwigilacja
Zwiadowca_Historii - Znalazł w polu siekierkę z neolitu i pokazał w internecie – odwi...

źródło: comment_1613824885QJIGAXZ8zIbECvKXj71SiB.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
mam identyczny - mnie natomiast policja nie odwiedzi, bo ma troche za daleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Barte: Jak to Ty masz coś co należy do Państwa to nigdy nie mają za daleko, nawet jakby to było warte 2 zł XD

ile to moze byc warte ?


Wg Google 2 lata w zawiszeniu i kara grzywny xD
#!$%@?, sam opisałem sieć kurchanów wraz z zgłoszeniami oraz publikacją. Takie toporki to u nas dość często się znajdywało na polach, oczywiście ja nie posiadam.