Wpis z mikrobloga

Cześć Wam.

Jestem zmuszony, by to zrobić. Nie mam już pieniędzy, zostało mi dokładnie 8,97 zł na koncie, a pracę zacznę dopiero pewnie w połowie marca... Potrzebuję pieniędzy na jedzenie i wodę, z resztą rzeczy jakoś sobie poradzę. Środki czystości jeszcze mam typu: pasta, papier toaletowy czy żelo-szampon i powinno mi to wystarczyć. Nie chcę żebrać i jedyne co mi przyszło do głowy to poprosić Was o pomoc. Wpadłem na pomysł, że może znalazłby się ktoś tutaj, kto odkupiłby ode mnie naprawdę za grosze parę rzeczy, które są "wartosciowe" w jakiś sposób i komuś się przydadzą. Na moja listę trafiły te rzeczy:
-podkładka pod laptopa chłodząca. Nie była jakoś często używana. Robiła mi poprostu za podkładkę.
-kontroler do PC na USB firmy Esperanza. Używany parę razy tylko do Fify.
-mikrofon pojemnościowy z całym osprzętem DNA DNC-2 na USB. Też bardzo rzadko używany, max. parę godzin.
-słuchawki firmy Beats by Dr. Dre Studio 2.0 - nie ma na nich oznaczenia modelu, ale patrząc po zdjęciach to jest to. Są wizualnie w strasznym stanie, ale technicznie grają bardzo, bardzo, bardzo dobrze i bateria trzyma się świetnie i na Caneo pokazuje mi cenę 890 zł. Z żalem muszę się ich pozbyć, bo grają świetnie i mimo, że wyglądają fatalnie - w domowym zaciszu nie zważam na wygląd.

Albo może znajdzie się ktoś kto chciałby za parę złotkówek odkupić jakąś książke... Nie wiem co mam robić, szukam u Was pomocy. Jakby ktoś chciał fotkę czegoś to piszcie śmiało, zrobię i podeślę. Dorzucam listę tych rzeczy z konta Allegro - co i ile kosztowało, oprócz słuchawek, bo to stary prezent.

Obiecuję wpłacić 100,00 zl na dowolną fundację lub schronisko, gdy już coś zarobię.

Dziękuje

#pomocy #pomoc #pieniadze #finanse #wykop #pomagajzwykopem #zakupy #jedzenie #warszawa #krakow #poznan #wroclaw #polska #torun #bydgoszcz #niewiemjaktootagowac dla zasiegów.
Vavali - Cześć Wam. 

Jestem zmuszony, by to zrobić. Nie mam już pieniędzy, zostało...

źródło: comment_161375171333onha0rkMYxhCNgeWWIXR.jpg

Pobierz
  • 132
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vavali: jak do czwartku nikt sie nie zglosi to wezmę ten mikrofon (wyplata)

Druga sprawa, jesli masz jakies książki o 2 wojnie swiatowej, psychologii lub podobne to proszę o tytuły.