Wpis z mikrobloga

#!$%@?, gdzie my żyjemy XD moja #rozowepaski zamówiła sobie dietę pudełkowa, jako że wychodzę wcześniej do pracy to mogę ją zabrać spod drzwi do domu. Pierwszego dnia fajnie, biorę do domu i elo idę do pracy. Dzisiaj drugi dzień, wychodzę nie ma. Myślę sobie no pewnie mają jednak jakieś opóźnienie w dostawie i będzie później. Różowa dzwoni do kateringu i zgadnijcie co się stało? Katering jedzenie zostawił a ktoś #!$%@?ł siate z jedzeniem XDDD chyba trzeba nie mieć godności żeby ukraść komuś jedzenie. Dlatego moje pytanko do was, czy znacie jakieś sposoby na przyłapanie złodziejaszka?

#pytanie #polska #dieta #patologiazewsi
  • 101
@Leszardo: był już Mirek który kamerka przez Judasza nagrywał. Zależnie jak zdeterminowany jesteś i czy masz czas. Sam zamawiam pudełka i jakby mi ktoś je podkradał, to w zależności od tego kto by to był, dostosował bym działania. No bo dresowi osiedlowemu kolejna sprawa za którą nic mu nie zrobią to raczej kiepska lekcja, tutaj faktycznie środek przeczyszczający, a jeżeli to jakiś Janusz, to nażre się stresu biegając po sądach...
Już kręciłem Małysza, już miałem czatować od 4 w nocy, a co się okazało? Katering #!$%@?ł i dzisiaj nie przyjechał XD na szczęście różowa dostanie rekompensatę, ale dzisiaj głodówka ( ͡º ͜ʖ͡º)


Idź i przeproś teraz sąsiadów, że ich niesłusznie oskarżyłeś! @Leszardo
@Leszardo: kurde, przez miesiące całe miałem katering dietetyczny i mi do głowy nie przyszło, że ktoś mi może #!$%@?ć torbę...

Wczoraj u sąsiadki z naprzeciwka wieczorem stała torebka. Mój pies jak tylko wyszedł na klatkę, to pierwsze co, to chciał tą torbę zajumać i uciekać. Mały pasożyt.
Heh, ja 3 tygodnie temu zgubiłem portfel na ścieżce za moim podwórkiem podczas wojny na śnieżki. Ścieżka to taki ślepy zaułek, idąc dalej od strony mojej chaty jest jeszcze chyba 5 domów moich sąsiadów, ale wyjazdu z drugiej jej strony nie ma. Stąd wniosek, że #!$%@?ł go któryś z sąsiadów, ktoś obcy nie miałby po co tam chodzić.

Ktoś mi przyniósł 2 dni później same dokumenty (bez portfela i starej karty kredytowej,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Leszardo: u mnie też raz się zdarzyło, że przyjechałem do kamienicy z zakupami na rowerze, czegoś zapomniałem kupić, więc zostawiłem zakupy na skrzynkach pocztowych i do żabki za ścianą (skrzynki nie są na wejściu, czy coś, tylko od strony dziedzińca) nie było mnie max 3 minuty, bo ile może trwać kupienie jakiegoś drobiazgu w żabce, wracam i zakupów nie ma xDD
Było tam jakieś żarcie, pasta do zębów, dezodorant, worki na
Jest to totalnie nielegalne i potencjalnie niemoralne

a jednocześnie najlepsze rozwiązanie!


@Fearaneruial: dlaczego? A może ktoś lubi jeść z domieszką trutki na szczury? Niech żadna szmata nie wyciąga łap po to co nie swoje, to nie będzie trzeba ich odcinać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)