Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: czyli zaczyna się od kawy rozpuszczalnej,
ty zakłądasz (z dupy) że ktoś mówi o mleku
i konstatujesz że kawa z mlekiem nie pobudza. fajnie tam masz #!$%@? pod kopułą.
musisz się swietnie komunikować z otoczeniem,

I pewnie masz dużo takiej "wiedzy" do przekazania :)
  • Odpowiedz
@matkakrawcowaojciecstefan: nie dość że dzban to jeszcze braki w wychowaniu, odnosisz się do połowy mojej wypowiedzi, przerasta cię przeczytanie czegokolwiek poza nagłówkiem artykułu, a także nie potrafisz się do niego odnieść, uważając się zapewne za wszechwiedzącego pokazujesz tylko że jesteś burakiem oraz masz problemy z czytaniem, leć na czarno, prosiłem żębyś mnie nie wołał do właśnych urojeń
  • Odpowiedz
@Deska_o0: > odnosisz się do połowy mojej wypowiedzi

czyli dokładnie tak jak ty (nie zauważyłeś tej złośliwej, aluzji, prawda? przyznaj.. :D), z tym że tydyskutujesz ze swoimi wymysłami, a nie z tym o czym jest wątek XD

miałeś kiedyś test IQ? zrób, może rentę dostaniesz
  • Odpowiedz
@matkakrawcowaojciecstefan: nie wiem czemu dostałem powiadomienie ale skoro dostałem to:
nie dzbanie, napisałem wnioski, oraz podałem argumenty, a także źródła potwierdzające słuszność mojej wypowiedzi ale do ciebie to przecież nie dociera, jak widać masz problemy z czytaniem i robisz to wybiórczo, juz nie wnikam czy z powodu małego zakresu słów czy innego
  • Odpowiedz