Wpis z mikrobloga

Mirki mam do was pytanie, bo z jednej strony cały czas kisne z jednej akcji, a z drugiej myślę że znajomy ma problem. Piliśmy sobie z kumplami na chacie u ziomka piwka, a że zrobiło się lekko nudno to zrobiliśmy jednemu koledze co był za długo w toalecie pranka pod tytułem "schowany but" - #!$%@? znajomy drogą dedukcji stwierdził że but może być w piekarniku lub w toalecie, a przypominam że siedział w niej 15 minut bez światła ( ͡ ͜ʖ ͡). W końcu gdy my zaczęliśmy z kumplami się śmiać z jego pomysłów to ten zaczął robic większy syf, krzyczał o buta i dodatkowo rzucił się na gospodarza domu i wystawił drzwi z szafy. Jak już odnalazł buta to nawet kumpla nie przeprosił i sam się tłumaczył, że on po prostu tak ma i mamy z tym żyć - to nie była pierwsza akcja tego typu po alkoholu.
I tu pytanie, jeśli kolega jest agresywny i nie wie co robi bo na chwilę traci świadomość to ma problem z alkoholem?

#alkohol #alkoholizm #kiciochpyta
  • 29
@Polczlowiekpolzakolak: no właśnie miał lekko wypite bo nie całe 2 piwa wypił, jak my już po 3 byliśmy z kumplami, no i najgorsze, że dalej nie widzi problemu w tym zachowaniu i siebie tłumaczy, że ma gorszy okres. Też się boimy z kumplami, że jakby był z niższym i słabszym kolegą albo nie daj boże z dziewczyną by mógł zrobić im krzywdę.
@harnasiek: swoja droga znalam takich ludzi. na codzien spoko goscie a troche wypija i im #!$%@?, a sprobuj sie z nim nie zgodzic to i Ciebie by pobil. szybko sie zrywa z takimi kontakt albo przestaje z nimi pic