Wpis z mikrobloga

Mirki mam do was pytanie, bo z jednej strony cały czas kisne z jednej akcji, a z drugiej myślę że znajomy ma problem. Piliśmy sobie z kumplami na chacie u ziomka piwka, a że zrobiło się lekko nudno to zrobiliśmy jednemu koledze co był za długo w toalecie pranka pod tytułem "schowany but" - #!$%@? znajomy drogą dedukcji stwierdził że but może być w piekarniku lub w toalecie, a przypominam że siedział w niej 15 minut bez światła ( ͡ ͜ʖ ͡). W końcu gdy my zaczęliśmy z kumplami się śmiać z jego pomysłów to ten zaczął robic większy syf, krzyczał o buta i dodatkowo rzucił się na gospodarza domu i wystawił drzwi z szafy. Jak już odnalazł buta to nawet kumpla nie przeprosił i sam się tłumaczył, że on po prostu tak ma i mamy z tym żyć - to nie była pierwsza akcja tego typu po alkoholu.
I tu pytanie, jeśli kolega jest agresywny i nie wie co robi bo na chwilę traci świadomość to ma problem z alkoholem?

#alkohol #alkoholizm #kiciochpyta
  • 29
@Suheil-al-Hassan właśnie problem w tym, że on zna nasze poczucie humoru i jeśli coś go nie dotyczy to chłop jest jak najbardziej za, ale gdy to żarcik jest robiony na nim to od razu chce każdemu #!$%@?ć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@harnasiek: no tak, tak samo niektórzy po trawce dostają psychozy o myślą, że umierają

Używki mają na niektórych ludzi bardzo zły wpływ. Powinniście mu o tym powiedzieć, bo może alkohol zwyczajnie nie jest dla niego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@harnasiek: #!$%@? typ, zerwij znajomość, toksyk pseudo alfa co nie ma dystansu do siebie, tacy zazwyczaj lubią "żarty" z innych, ale z niego broń boże. Znałem takich, też im odjebywało po alko i zawsze w stylu "co to nie ja", "ja wam pokażę". Chcieli się #!$%@?ć, zatrzymywać samochody idąc środkiem drogi, niszczyć mienie. Pokazywali swoje prawdziwe ja
@Profil_Internetowy po nim nie widać, że to samiec alfa, daje sobie wejść na głowę, bo inny kumpel go specjalnie zaczepia jak jest z nami, a ten co robił syf to zawsze się tłumaczy że on może się tak zachowywać bo ma sytuacje ciężko w domu, albo że żadna dziewczyna go nie chce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@harnasiek: wiadomo, że nie jest alfa, tylko jemu się tak widzi w #!$%@? łbie. Alfa ma dystans bo wie że nikt i nic nie zagraża jego pozycji. Mówię Ci taka znajomość i tak się rozsypie prędzej czy później w prozie życia. A jedyne co może się stać to kwaśna akcja przez jego brak opanowania, która zaważy na życiu reszty z was ¯\_(ツ)_/¯
@harnasiek: ale świadomość w narodzie jest słaba na temat alkoholizmu. #!$%@? nie ma nic wspólnego z alkoholizm em. Gdyby jednak poszedł srac na 15 min a wy w tym czasie byście wychlali cała wude a on z niedopicia by się wkurzyl to tak to jest sygnał że może być alkoholikiem
@Pethaf
@nocny-mirek a to alkohol musi zabijać nudę i nie można sobie porobić żartów? Tym bardziej jeśli ze znajomym znamy się ponad 3 lata i wie że takie żarty sobie robimy? Przeczytajcie wyżej komentarze, gdzie napisałem że jak żartujemy z kogoś innego to znajomy popiera takie żarty, ale jak żart jest kierowany w niego to zaczyna odwalać takie akcje
@harnasiek: > "a że zrobiło się lekko nudno to zrobiliśmy jednemu koledze co był za długo w toalecie pranka pod tytułem "schowany but". Zajebiste spotkanie, zajebista zabawa. To musi być straszny desperat, że się z wami trzyma piździelcu.
@Pethaf widzę że dalej nie rozumiesz jak moja paczka znajomych funkcjonuje, bo kolejny raz piszę że każdy każdemu robimy takie żarty i nikt nikogo nie #!$%@? i nie demoluje domu bo np ktoś schował mi portfel albo inne rzeczy. Tylko ten znajomy zaczął #!$%@?ć nagle bo mu buta schowaliśmy, ale jak na wcześniejszyh spotkaniach mi schowali klucze od domu to sam się śmiał jak szukałem