Wpis z mikrobloga

@DunningKruger: Czy ktokolwiek z nas tutaj się teraz udzielających, pomyslalby te 2 lata temu, że będą nas obchodzić jakieś g---o burze w internecie i będziemy sobie tym zajmować czas o 1 w nocy? To się musi mi śnić, nie wierzę w to xD
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Pisaliśmy już na ten temat, konto mam 8 lat, a pierwszy post napisałem w marcu czy kwietniu 2020 z powodu pandemii właśnie, wcześniej 0 jakich kolwiek wypowiedzi w internecie. Tylko obserwowanie i łapanie się za głowę że tyłu idiotow nosi ta ziemia. Ale to na inną rozmowę jest temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Za to co dzisiaj zrobił mógłby mieć ciepło w sądzie, zwłaszcza w kontekście tego jak to robi. Skoro ja zdążyłem zobaczyć to zdjęcie to każdy mógł.


@DunningKruger: Widzisz i mnie często omijają takie akcje dlatego mam zaburzony odbiór jego osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ciekawego odwalił?
  • Odpowiedz
@DunningKruger: no nieźle, dlatego ja nie dyskutuje np. na facebooku a tutaj nie podaję zbyt wielu danych bo nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie, prowadzę swoją firmę i głupio by było jakby ktoś mi brudził bo nie zgadza się z moim zdaniem na temat koronawirusa xD
  • Odpowiedz
@Chuseok: ja to akurat mam w p-----e bo przecież nie siedzę w necie od wczoraj i wiem jak to wszystko działa.

Ale prosię się zmoczyło podniecając się tym, że znalazło mojego insta (którego w sumie nawet sam tu kiedyś wrzucałem) co jest wyczynem godnym 13-latka zaczynającego swoją przygodę z internetem. XD

No, ale można mu dać plusika do dzienniczka, nauczył się wyszukiwania obrazem w google i korzystania z tagów na
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chuseok: Przeabsurdalnie to brzmi, fajnie w sumie to przedstawiłeś. Zniszczyć kogoś bo nie zgadzam się z jego zdaniem.

Torpedowanie moich glupot czy jego tutaj to jedno ale wciąganie w osob trzecich... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niektórym zdałyby się wakacje od internetu (mi tez generalnie).
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Mam przykre doświadczenia, osoba chora psychicznie kiedyś próbowała mi i mojej żonie zniszczyć życie, całe szczęście wszystkie instytucje państwowe którymi byłem atakowany dostrzegały absurd oskarżeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego teraz trochę inaczej do tego podchodzę, bo nigdy nie wiesz co ma w głowie osoba która siedzi po drugiej stronie i czy nie zechce się mscić dla samej zasady czy przyjemności i z tego względu
  • Odpowiedz