Wpis z mikrobloga

@Krupier: no zobacz śledzenie kontaktów, które pomogłoby uniknąć zamykania siłowni, kin, restauracji to taki straszny zamordyzm. Niemcy między innymi dzięki listom w knajpach i o wiele skuteczniejszemu izolowaniu chorych zyskali kilka miesięcy otwartych szkół i biznesów. Ale typ co swoje dane udostępnia na prawo i lewo włącznie z geolokalizacją swoich durnych fotek boi się o prywatność. W samolocie twoje dane mają w pociągu to już przesada.
Niech sanepid żebrze do takich
@Krupier: Dobrze typku wiemy o co się obsrałeś i skąd ten uraz u ciebie. Jebnąłeś kiedyś sążnisty wywód o prywatności w czasie pandemii i o tym jak warto o nią dbać a mi zajęło niecałą minutę znalezienie twojej facjaty, miejsca zamieszkania, numer rejestracyjny auta. Pokazałem twoją hipokryzję i głupotę przy okazji.
Z tym parapetem to musisz być nieźle obsrany Pawełku, nie bój się to tylko głupi żart, ten koleś z ogórkiem
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: ale typie, czym ty się chwalisz? Myślisz, że ja sobie z tego nie zdaję sprawy? #!$%@?, znalezienie moich social media to wyczyn na poziomie przedszkolaka, naprawdę. XD (tym bardziej, że nawet gdzieś tu wrzucałem link do insta więc z czym w ogóle do ludzi człowieku). Miejsce zamieszkania? No dziwne, ciekawe pod jakim miastowym tagiem się najczęściej udzielam. XD Numer rejestracyjny? No #!$%@? wielka tajemnica zważywszy na to, że opisywałem moje
@Krupier: Niczym się nie chwalę. Tylko nabijam się z twojej hipokryzji i głupoty. Serio. Dajesz wywody o prywatności obnażając się w necie. Jeszcze przestrzegasz przed nieudacznikami z naszego rządu tak jakby oni mogli chociaż zbliżyć się do zdolności analitycznych Googla czy czy FB. Już białek więcej wie o tobie niż Ziobro czy po zainstalowaniu ktokolwiek z ProteGo.
Wsadź se w tyłek swoją hipokryzję.
@szyryfyry1: Twoja wina bo masz takie towarzystwo
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: A tam moja wina, jestesny na portalu ze śmiesznymi obrazkami tylko, czym Ty się przejmujesz? Martwic zaczalbyn się dopiero gdy to przekladaloby się na życie realne, a raczej to się nie wydarzy, także luzik ( ͡° ͜ʖ ͡°).. Fajnie się wczoraj właśnie smieazkowalo, ja się uśmiałem jak nie wiem. Trochę za bardzo się wczuliscie może w ta dyskusje, ale chociaż jest co robić i czytać (xD)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: ej ale wrzuciłeś dzisiaj jego zdjęcie bez jego zgody (pal licho) i jeszcze jego dziewczyny (to już godne śmiecia). Jak się z tym czujesz?

A Wy @Chuseok @wrzesien rozsądni ludzie plusujecie jego wysrywy dając mu paliwo. Nie zdajecie sobie chyba sprawy że typ może być zaburzony i nie wiadomo co sobie uroi i do czego to doprowadzić może. Ja wiem że ideologia, wirus, szur szur no ale są granice. Za
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: dostrzegasz różnicę w udostępnianiu pierdół świadomie, a zostawianiem swoich pełnych danych danych na kartce papieru, która #!$%@? wie gdzie później wyląduje?

Wiesz co się działo z formularzami lokalizacyjnymi na lotnisku w Tiranie? Walały się po całym stanowisku celników, nawet kilka mogłem sobie zabrać. Oczywiście sam podałem tam fejkowe dane więc niech sobie latają gdzie chcą, ale większość ludzi pewnie wpisuje prawdziwe nie będąc świadomymi co się później z nimi dzieje.
@DunningKruger: Dokładnie, pełna zgoda. Dlatego właśnie mnie to śmieszy, bo wczuwanie się tu w tego typu akcje, wkrecanie sobie jakiejś misji na portalu ze śmiesznymi obrazkami, który ja traktuje tylko i wyłącznie jako rozrywkę, gdzie można sobie ppwrzucac memy albo fajnie posmieszkowac jak właśnie wczoraj (do dzisiaj się śmieje z tego zdjęcia które wrzucił pierożek ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a tu chłop szuka w odwecie gościa w
@DunningKruger: Gdzie to zdjęcie? Weź skończ. Wy tu sobie jakąś absurdalną niemerytoryczną krucjatę urządzacie. I to do miesięcy XD

Też mnie czasem #!$%@?, ale nie wyszukuje Twoich zdjęć po parapecie (z czego mam polew, jaki musiałeś być zawziety żeby po parapecie znaleźć gościa xD)


@szyryfyry1: Ja #!$%@?ę XD Kiedy czytałem trochę o C# choć programistą nie jestem to dawno temu dla zabawy zrobiłem skrypt. Odpaliłem go i w 3 sekund