Wpis z mikrobloga

Mam dość #gielda, w lecie 6k przewalone na biomedlub, teraz 10k na GME... W sumie połowa moich oszczędności na mieszkanie. Ostatnio zacząłem sie interesować ktyptowalutami a w szczególności ethereum i bitcoin. Na jakiej gieldzie da się szybko kupić bitcoina za duża kwotę, na przykład 20k i ile można na tym zarobić np w 2 miesiące?

#bitcoin #kryptowaluty #gpw #ethereum #inwestycje #nieruchomosci
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Scaab lepiej wydaj ta kasę na jakieś kursy i certyfikaty dzięki czemu będziesz mogl więcej zarabiać, bardziej się zwroci niż waluty czy giełda xD a na giełdzie inwestuj tylko tyle ile będziesz mógł bez bólu stracić
  • Odpowiedz
@Scaab: Odsylam do mojego poradnikna( ͡° ͜ʖ ͡°)

1) Pod żadnym pozorem nie interesuj się aktywem, które chcesz zakupić. Masz to zrobić, szybko, impulsywnie, zanim do Ciebie dotrze. Kupuj szybko i z polecenia innych, póki jeszcze nie wykupili sami. O tym co kupiłeś i jak działa rynek, na który właśnie wszedłeś, dowiesz się później.

2) Nie interesuj się psychologią inwestowania, to dla Januszy. Ciebie obchodzi tylko aby kupić kiedy rośnie i sprzedać kiedy spada. Prosta sprawa. Zielone? Kupujesz. Czerwone? Sprzedajesz. Koniec tematu, nie komplikuj. False break, odreagowanie po lokalnej korekcie, fale Eliota, OVB i inne trudne słowa to tylko wymysły tych ziomków w garniturach, żeby zwykły
  • Odpowiedz
@Scaab: słuchaj jutro otwieraja sie notowania huuuge na GPW wchodź od samego rana z lewarem w shorta, najlepiej właduj w to jakieś 50k z kredytu, rano ustwisz popołudniu zamkniesz, szybka kasa xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nie jest porada inwestycyjna, jestem debilem który nie wie jak działa giełda i tylko sobie p------e głupoty
  • Odpowiedz
Wchodź jutro w maksymalnie lewarowany kontrakt CFD na aukcje jakiegoś ostro shortujacego funduszu, no i koniecznie wyłącz negative balance protection - odrobisz całość w trymiga.
  • Odpowiedz