Wpis z mikrobloga

Każda 14-latka, nawet jeśli nie została zgwałcona, ma prawo usunąć ciąże w tym kraju.


@stdmat: i jak sie to ma do tego że aborcja = zabójstwo? Dziecko jest temu tak samo winne ja ktemu że mamusia nie wziela tabletki i dała dupska w kiblu w klubie w czasie owulacji. Wiec jednych "ludzi" można "zabijać" a innych nie w zależności od tego czy członek innego człowieka został umieszczony w pochwie siłą
  • Odpowiedz
@Royal_Email:

Dziecko jest temu tak samo winne ja ktemu że mamusia nie wziela tabletki i dała dupska w kiblu w klubie w czasie owulacji.


Zgadza się. Dlatego też przeciwnicy aborcji sprzeciwiają się możliwości tegoż zabiegu i w tym przypadku. I dlatego też ustawa z 1993 jest kompromisem wbrew temu co bredzą
  • Odpowiedz
@Royal_Email:

ładny fikoł.


Żaden "fikoł", trudna sytuacja materialna może dotyczyć zarówno kobiety jak i mężczyzny. Dlaczego tylko jedna płeć ma mieć przyznane prawa z tej przesłanki? I nie wyskakuj mi z argumentem, że to kobieta jest w ciąży bo aborcja prawna dla mężczyzn w żaden sposób nie ogranicza kobiety w prawie do decydowania o własnym ciele. Negowanie sensowności przyznania takiego prawa mężczyznom implikuje negację analogicznego prawa dla kobiet.
  • Odpowiedz
Dlaczego tylko jedna płeć ma mieć przyznane prawa z tej przesłanki? I nie wyskakuj mi z argumentem, że to kobieta jest w ciąży bo aborcja prawna dla mężczyzn w żaden sposób nie ogranicza kobiety w prawie do decydowania o własnym ciele. Negowanie sensowności przyznania takiego prawa mężczyznom implikuje negację analogicznego prawa dla kobiet.


@stdmat: fajnie sie rozmawia samemu ze sobą? XD
  • Odpowiedz
@stdmat: przecież rozmawiasz sam ze sobą to ci nie bede przeszkadzał. Wyjechałeś z tezą z d--y o aborcji prawnej potem sam z nią polemizowałeś wyobrażając sobie że jestem takowej przeciwny i ogłosiłeś zwyciestwo z braku argumentow xD
  • Odpowiedz
@Royal_Email:

Może sie zawinąć i zapomnieć o dziecku za pare stówek miesiecznie bez ryzyka uszczerbku na zdrowiu czy psychice.

Wyjechałeś z tezą z d--y o aborcji prawnej potem sam z nią polemizowałeś wyobrażając sobie że jestem takowej przeciwny


Ktoś tu przeczy sam sobie.
  • Odpowiedz
@stdmat: favet może uciec id ibiwiazkow za małą opłatą, może warto by było rozważyć aborcje prawną. Temat jednak jest o aborcji medycznej i w tej chwili g---o mnie obchodzi sytuacja mężczyzn. Klasyczny przykład odwracania kota ogonem. Widać jak na dłoni że życie tzw. gywniaka jest sprawą drugorzędną. Liczy sie d-------e aktywnym seksualnie kobietom. Inaczej sie tego wyjaśnić nie da. Rozumiem że w przypadku istnienia aborcji prawnej aborcja biologiczna już nie
  • Odpowiedz
@Royal_Email:

favet może uciec id ibiwiazkow za małą opłatą


Ta "mała opłata" to zazwyczaj 6-cyfrowa suma. Jakieś 100 razy więcej niż koszt skrobanki zagranicą. Jeśli ta "mała opłata" nie jest problemem to tym bardziej nie jest nim brak dostępu do aborcji w Polsce, więc po co to darcie ryja na
  • Odpowiedz
Ta "mała opłata" to zazwyczaj 6-cyfrowa suma.


Mała opłata jak na kompletną samowolke i brak konsekwencji prawny, zdrowotnych, psychicznych i zawodowych wynikających z aktywnego rodzicielstwa.

Uwielbiacie p-------ć o równości płci ale gdy przychodzi co do czego to sytuacja mężczyzn g---o was obchodzi


@
  • Odpowiedz
@Royal_Email

Mała opłata jak na kompletną samowolke i brak konsekwencji prawny, zdrowotnych, psychicznych i zawodowych wynikających z aktywnego rodzicielstwa.


Powtarzam, kobieta ma tę możliwość za kwotę o 2 rzędy niższą więc w czym problem?
  • Odpowiedz
Powtarzam, kobieta ma tę możliwość za kwotę o 2 rzędy niższą więc w czym problem?


@stdmat: nie ma bo z tego co wiem to aborcja na życzenie jest nielegalna w polsce.

Rozwiązywanie problemu jednej grupy społecznej przy ignorowaniu analogicznego problemu drugiej grupy społecznej jest jawną dyskryminacją


Ciężko żeby kobiety walczyły za mężczyzn o legalizacje aborcji prawnej skoro nawet meżczyzni nie są zbytnio tym zainteresowani. Mężczyźni są upośledzeni że nie umieją
  • Odpowiedz
Może jechać zagranicę. Co to za problem?


@stdmat: facet też może jechac za granice i nie musi placic alimentow. Co za problem?

Zgadza się, ma to na celu zagłuszyć całe to alogiczne darcie ryja na ulicach.


Ciesze sie że sie w koncu przyznales.
  • Odpowiedz
Wyjazd zagranicę w żaden sposób nie zwalnia z płacenia alimentów


@stdmat: zwalnia, tylko trzeba jechac do jakiegos bantustanu bez umów międzynarodowych i skutecznej administracji a nie do niemiec.

Przyznaję się, że używam j-----a logiki aby uciszyć tępych krzykaczy


Poprawiłem
  • Odpowiedz