Wpis z mikrobloga

nadwaga może być objawem różnych innych chorób, albo też stanem przejściowym. Przykładowo kobiety w ciąży naturalnie tyją i te kg nie znikają od razu magicznie w momencie porodu

Może być. Natomiast nie wiem jak to się ma do statystyk nadwagi i otyłości, które uwzględniają też mężczyzn, którym w ciążę raczej ekstremalnie trudno zajść. 29% kobiet w Polsce ma nadwagę lub otyłość. Chcesz mi powiedzieć, że one wszystkie są lub niedawno były w
Przykładowo kobiety w ciąży naturalnie tyją i te kg nie znikają od razu magicznie w momencie porodu


@nika_blue: Polecam najpierw poczytać, a nie opierać się na przykładach "z życia" gdzie kobiety ciążą usprawiedliwiają swoje obżarstwo. Normalnie kobieta tyje ok 12 kg w ciągu całej ciąży. Powrót do swojej wagi po porodzie to zwykle nawet nie miesiąc (odlicz dziecko i łożysko, które od razu odchodzi). Jeśli jest inaczej, to znaczy, że kobieta
@monter_wolter: ta, to zagadaj zakolak do jakiegoś napakowanego dresa i zobaczymy czy tak się będzie cieszył, najlepiej takiego po kilku głębszych w barze. Pryszcze mogą być tak samo wynikiem złej diety jak nadwaga, plus można je leczyć (nie zawsze skutecznie) więc jak ktoś tego nie robi to tak samo można mu zarzucać lenistwo, brak dbania o siebie itp. Jak tak się martwisz o czyjeś zdrowie to możesz porozmawiać na osobności i
@Jailer: nagrywający to prostak, widać po tym jak do barmana się odnosi.


@hansrey: tak się odzywa 99% ludzi w kraju do barmana, i taka jest też specyfika pracy, typ się obruszył na to że jest zwykłym barmanem, i każe do siebie mówić Panie, z jednej strony spoko, ale jakby były tam sebixy to by się słowem nie odezwał.
ja #!$%@? serio tego nie rozumie jak się ktoś obraża za zwrócenie się do niego przez TY,


@Paczakuti: Mi uwłacza jak byle polak wali do mnie na ty bez pozwolenia. Ja nie wiem czy to nie jakiś pisowiec, wyborca konfy czy inny debil a ci muszą znać swoje miejsce. Jak potwierdzę, że mam do czynienia z człowiekiem a nie podp0lakiem to dopiero możemy być na ty.
@kiszczak: ale jak spotykasz obcą kobietę w barze tak jak tutaj to nie wiesz czy ma czy nie ma jakichś problemów zdrowotnych, więc wyzywanie jej od grubych na dzień dobry jest buractwem i broniąc tego tylko pokazujesz, że sam jesteś burakiem

i nie, kobiety nie wracają do wagi po miesiącu, w okresie karmienia piersią też się ma kilka nadprogramowych kg i jest to całkiem zdrowe i wskazane, więc radzę się trochę
@Jailer: ten gostek co nagrywał chiał być śmieszkiem a tak naprawdę wyszedł na debila.
I jedna i druga strona to patola + alkohol, ale po kij odzywał się do tej klientki "gruba".
Po prostu w stosunku no nowo poznanych osób się w ten sposób nie odzywa, kultura chyba jednak czegoś wymaga.
W stosunku do kobiet określenie "gruba" jest po prostu żałosne. Ludzie wyglądają na tym filmie na dorosłych a mentalnie to
ale jak spotykasz obcą kobietę w barze tak jak tutaj to nie wiesz czy ma czy nie ma jakichś problemów zdrowotnych, więc wyzywanie jej od grubych na dzień dobry jest buractwem i broniąc tego tylko pokazujesz, że sam jesteś burakiem


@nika_blue: A wskaż mi gdzie bronię takiego zachowania. Bo zarzucając komuś swoje projekcje sama wychodzisz na buraka( ͡° ͜ʖ ͡°)

i nie, kobiety nie wracają do wagi
@Flypho: akurat większość kobiet właśnie ma nadwagę z powodu ciąży, niestety wiele z nich faktycznie ma problem z powrotem do wagi sprzed dzieci, ale ogólnie kobiety dbają o zdrowie i wagę bardziej niż mężczyźni nawet mimo przeciwności takich tak ciąże i zmiany hormonalne. 46% Polaków ma nadwagę i nie mogą nawet tego zwalić na ciąże, więc jak już tak koniecznie chcecie się czepiać grubasów których waga wynika tylko i wyłącznie z
"Gruby pijesz?"


@vexevir: jakby tak powiedział do obcego faceta, który w dodatku nie był zbyt przyjaźnie nastawionym do tej grupy to by też skończyło się na awanturze, ewentualnie byłby zły lub zawstydzony. Wy serio do nowo poznanych osób lub dalszych znajomych się tak odzywacie? Gruby/gruba, mały, kurdupel, zakolak, żyrafa? Ksywki i przymiotniki to sobie możesz dla kumpli wymyślać, a nie obcych ludzi. Chociaż ciekawe też ilu z tych "Grubych" udaje, że
@nika_blue: Czyli argument typu "a u was murzynów bijo"( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nadal czekam aż wskażesz mi gdzie bronię nazywania kogoś grubasem, albo na przeprosiny za insynuacje jakobym był burakiem.
@elokompaniero: Tak powinno być, i to właśnie ona się zachowała dobrze, co prawda do czasu, bo to co zrobiła później nie pochwalam, dała się wyprowadzić z równowagi również będąc pod wpływem, ale jak widzisz, dla wielu, nawet tutaj na wypoku to właśnie dziewczyna źle się zachowała, bo odciągnęła przyjaciółkę od seksu z jakimiś przypadkowymi palantami, i jeszcze bronią zachowania tych cwaniaczków.