Wpis z mikrobloga

Jak gracie w gry, ta staracie sie byc tymi "dobrymi" do rany przyloż (reprezentuje ta opcje), czy moze wrecz przeciwnie, bo mam znajomego ktory w grach zazwyczaj jest ostatnim zlamasem, zabija npcow kiedy moze, jest ostatnim burakiem w dialogach itp. ogolnie statnie chamidło :)

Oczywiscie chodzi mi w grach ktore oferuja takie zroznicowane zachowania.


#ps4 #ps5 #xboxone #xbox #pcmasterrace #gry

Jak grasz w gry

  • Aniołek, do rany przyłóż 73.2% (205)
  • Ostatnie chamidło i prostak, psychopata :) 26.8% (75)

Oddanych głosów: 280

  • 27
@PrzThim: podobnie jak ja, z kolei znajomy gra "odwrotnie" i tlumaczyl mi ze w zyciu jest zyczliwy, to w grze sobie "odbija" bo to przeciez tylko gra, ciekawi mnie czy duzo jest takich osob :)

@nobrain: wlasnie koncze platynowac Risena, i kurde zle mi sie gra takim chamem ^^
@Dante27: Często gram aniołkiem, bo niestety wiele gier po prostu nie oferuje tych samych "nagród", czy to przedmiotów, czy expa, zakończenia fabularnego czy czegokolwiek innego, za podejście do danego zadania/problemu metodą "na dobrego" i "na złego".

Bycie aniołkiem jest, po prostu, korzystniejsze - nad czym mocno ubolewam, bo naprawdę niewiele tytułów daje graczowi możliwość stworzenia faktycznie złej postaci, ba, czasami wręcz jest to totalnie niemożliwe bo sama fabuła pcha cię w
@Dante27: Zakładam z góry czy będę dobry czy zły w zależności od klimatu. W znacznej większości dobry, w RDR2 stwierdziłem ze na dzikim zachodzie to nie ma miłych rewolwerowców. Biada tym co weszli mi w droge.