Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Druga klasa #licbaza i zastanawiam się czy zacząć już przygotowywać się do #matura 2022. Chcę zdawać z rozszerzen infe, matematyka, fizyka, anglika i historię.
Z anglika, histy i infy na luzie sobie radzę, a nawet coś tam ponad program umiem. Matmę ogarniam na bieżąco, ale odpowiednika zadań maturalnych z tematów jakie mieliśmy miałbym problem zrobić. Fizyka u mnie totalnie leży (mam czasem trudności zrobić podstawowe zadania) i nie wiem czy jest sens w ogóle jest ją zdawać skoro chcę iść na informatykę.
Zacząć już przerabiać arkusze z matmy i fizyki? Czy jeszcze za mało zdolności mam i nie ma sensu.
BTW. Na oko teraz wyciskam po 20-25% z całości arkuszy (a więc łączne z częściami których jeszcze nie przerabiałem) z fiz&mat, dostałbym się na jakąś informatykę z takim wynikiem?
#matura #matematyka #fizyka #studia #studbaza
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NoNameNoIdeaNoLife: na uj na stosowaną to w tym roku z 50% z matmy rozsz. wzorslo do ok. 72% a na polibudzie gdańskiej progi są tak naprawdę inne a stronka źle je podaje, ale zawsze jest szansa w 2 turze bo te progi mogą się trochę zmienić jak wiele osób składa na parę uczelni , sam osobiście poświęciłem sporo czasu na fizyke i infe którą niestety napisałem na 64% (z powodu
  • Odpowiedz
@NoNameNoIdeaNoLife: jak ci się uda majce na około 75% to masz duże szanse na uj tam chyba nawet łatwiej się obecnie dostać niż na uwr mam na myśli infy oprócz TCS(dla olimpijczyków) , ale odnoścnie uczelnii to powiem tak że samemu trzeba się uczyć do pracy, znam osoby po dobrych uczelniach ale problem ze znalezniem pracy miały bo tylko studia i nauka na studiach a jak dojdzie co do czego
  • Odpowiedz
@NoNameNoIdeaNoLife: no z mojego punktu widzenia sam już trochę poprogramowałem w życiu ; pracowalem w wakacje różne projekty robiłem w licku , to jeżeli chodzi o programowanie(na I semsetrze) to śmiesznie prosto (ale jak ktoś tego nie umie to mógł całkiem sporo wynieść dobre podstawy C (trzeba było projekt napisać własnego shella linuxowego ) , python też nie najgorzej rózne moduły ,web scraping) w drugim będzie obiektowe to mam nadzieje
  • Odpowiedz