Wpis z mikrobloga

Czemu więźniowie z amerykańskich więzień wyglądają jak atleci a przynajmniej jakaś ich większość. Czytałem że większość z ich posiłków jest oparta na tłuszczach a nie na białku, W dodatku zdobycie sterydów nie jest tak powszechne i proste. Piszę o amerykańskich więzieniach bo tam jest pewnego rodzaju kult treningu polegającego na pompkach i podciąganiach. Czytałem również że nie mają siłowni.
#mikrokoksy
z.....z - Czemu więźniowie z amerykańskich więzień wyglądają jak atleci a przynajmnie...

źródło: comment_1613493996yVVKgxEfR18GQYbeMnREZP.jpg

Pobierz
  • 46
@bruuh: No dobra ale ja przez praktycznie 2 lata wykonuje wiele ćwiczeń takich jak oni po wiele serii i nie wyglądam nawet ok. W czym leży złoty sekret? Jeśli czytasz na forach internetowych że na burpee nie zbudujesz masy mięśniowej a wielu z nich wyglądają jak trenerzy fitness z insta to gdzieś jest brakujący element...
@zdzichumineciarz: No niestety murzyni dominują sporty czy to wytrzymałościowe (sami czarni z Kenii) czy to sporty krótkodystansowe jak np. Usain Bolt na 100-200m, czy to właśnie w kulturystyce od dawien dawna wygrywali czarni, chociaż ostatnio się zmieniło i wygrał Big Ramy z Arabii. Ale jednak to czarni dominują.
Po za tym widzisz ty od pandemii tak żyjesz, a oni mają wyrok np 10 lat :D Popakuj jeszcze te 9 lat to
@zdzichumineciarz: Istotnym elementem całej tej układanki jest otoczenie
Otoczenie facetów, gdzie hierarchię ustala siła. Męski organizm jest tak stworzony, że dostosowuje poziom testosteronu do otaczających go warunków i tak 30 letni singiel będzie miał wyższy poziom testosteronu niż żonaty 30 latek.

Tak samo w więzieniu, organizm dostosowuje się i produkuje więcej hormonów, do tego dochodza gry zespołowe, rywalizacja i dużo czasu wolnego na ćwiczenia