Wpis z mikrobloga

Możecie polecić polaczkowi inwestycje w TUI, albo stabilną, bezpieczną inwestycję w Microsoft. Polaczek zainwestuje i powie, że go 4% wzrostu dziennie na TUI nie interesuje, a Microsoft za wolno rośnie. Dacie polakowi poradę inwestycyjną o Amazon to powie, że wzrost na poziomie 30% rocznie to zart. Pokażecie polaczkowo bilans swojego konta, który wskazuje na to, że wasze inwestycje są trafne w 99% przypadków to powie że macie szczęście i że na bankierze dają lepsze porady. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki inwestuje po 500 złotych i #!$%@? zarabia. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie będziecie szukać złotego strzału jak gme, będziecie błądzić jak leszcze. Nie znacie życia, wasze diamentowe ręce są wypalone od ciągłego zamykania pozycji że stratą. Nigdy nie mieliście okazji poznać zarobić prawdziwych pieniędzy na giełdzie. Na widok wyniku na zielono byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Bezpieczne i przemyślane inwestycje to jedna z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych inwestorów.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Każą mu zrobić w ciągu miesiąca 5% zysku na giełdzie nasdaq lub so500. Kiedy chłopak #!$%@? kase, albo powie że on nie gra na zagranicznych giełdach tylko na GPW, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet KNF przyznal, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do zagranicznej giełdy.

#gielda #tui
  • 10
Każą mu zrobić w ciągu miesiąca 5% zysku


@Jamniki2: pasta zacna, ale ten fragment nijak się ma do sedna postu. Jak ktoś robi 5% zysku w miesiąc to sam warren baffet by do niego dzwonił próbując go zatrudnić :) Pytanie czy to celowo czy na tagu jest takie odrealnienie, że naśmiewacie się z ludzi dla których 30% rocznie to żart, a sami uważacie, że 5% miesiecznie jest normalne :)
@JimNH777 ja robię tyle i nie widzę połączeń od Warrena. Rynek się odrealnil przez obecne czasu i łatwy dostęp do inwestycji. 50% miesięcznie nie robi na nikim wrażenia xd
@Jamniki2: no i "xd". Widzę taki sam baran jesteś jak ludzie z których się nabijasz jeżeli myślisz, że taki wynik to rezultat jakiejkolwiek analizy a nie tego, że rynek się odrealnił i masz szczęście. 50% miesięcznie z 1000zł dałoby po 4 latach prawie 300 MLD. Podawanie wyniku z szczęśliwego miesiąca zamiast uśrednianie zwrotów w np. dekadzie to jest takie samo walenie konia do procentów co ci dla których 30% z Amazona
@Czachaaa kurna, ostatnio mój pierwszy zakup na trading dla zwały CD projekt, niech se leży i nagle patrzę jebudu, akurat elon twita wrzucił xD ponad 30% zysku, ma się łeb do interesu xD