Wpis z mikrobloga

Jestem #!$%@? bo jak byłem w podstawówce miałem w klasie bardzo ładna dziewczyna oraz bardzo fajna z charakteru, trochę gadaliśmy ale ja się jej wstydziłem (tak byłem tym cichym zamkniętym w sobie dzieciakiem) no i pewnego dnia zauważyłem że podobam się owej różowej i zaczynam ja interesować co było dla mnie bardzo dziwnym przeżyciem. Zdążyło mi się usłyszeć plotki i tym że ta owa różowa sie we mnie #!$%@?. Jak to w podstawówce koledzy się trochę podśmiewali a z drogiej strony zazdrościli.
No i teraz moment kulminacyjny. Ja nieśmiałe ciche dziecko, shy boy, mający taką okazję na wyrwanie takiej fajnej różowej postanowiłem ją ignorować... Wmawiałem sobie że znajdę fajniejsza dziewczynę i tym samym podbudowywalem sobie ego. Na początku różowa nadal interesowała się mną, z czasem interesowała się coraz bardziej, chciała pewnie mnie "odkryć" zrozumieć czemu jestem taki cichy, shy. No i z czasem podstawówka się skończyła a my się już nie spotkaliśmy. Nic już o jej nie wiem no i przepadła. Możliwe że wyrwał ją jakiś czad teraz albo po prostu inny niebieski.
Z perspektywy czasu widzę że moje zachowanie było mega #!$%@? pukam się teraz nosem w czoło i mega żałuję tego że taki byłem
Więc do wszystkich Mirasow którzy się wstydzą kontaktu z różowymi. Nie wstydźcie, nie czekajcie tylko zarywajcie. Pozdro
#przegryw #zalesie #goszkierzale #protip #blackpill #takaprawda #chad #przemyslenia #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 8
@kocimietka_BB: no może tak może nie jak pisałem ona z charakteru nie patrzyła tak na wygląd, wzrost itp. Tu się sprawdza to że niskie dziewczyny bardziej dyskryminują facetów ze względu na wzrost bo ja byłem praktycznie jej wzrostu w tamtym okresie czyli 165cm. No i bardzo ładna była i z wgl no ale trudno nie będę wentylować teraz w sumie jak jestem sam dobrze się z tym czuję. Mam 17lvl jeszcze
@imanubba: Hahah 17 lvl to czym ty się chłopie przejmujesz. Poczekaj do 30, teraz skup się na rozwoju, zapisz na siłownię, rób sylwetke (bo to zajmie ci kilka lat, ale warto, szczególnie jeśli masz dobrą genetykę do budowy masy mięśniowej) i takie tam. A kobiet nie traktuj jako "cel" tylko jak zwykłych kumpli, ale z dodatkiem flirtu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)