Wpis z mikrobloga

O jaki zlot nękanych ludzi pracy! To może jak siedzisz te 5 minut nie pracując to sobie to odlicz od czasu pracy ;)
Bo jakby nie było to w takich gownopracach dostaje się za „godzine pracy” a nie 45 minut pracy a reszta #!$%@?.
A jak komuś nie pasuje to niech się uczy i robi w korpo projekty na b2b i wyjebongo.
Albo jeszcze lepiej... zainwestuje swoje oszczędności i sami otwórzcie januszex
@qaluhilak: @Zsan: mam lekko ponad 40 lat i mała sieciówkę sklepów. Zanim otwarłem biznes pracowałem tez na paru etatach a w jednej pracy zatrzymałem się na ponad 10 lat wiec wiem jak wyglada podejście pracowników.
Ja wiem, ze wy tego nie ogarniecie ale jedno wam mogę powiedzieć z doświadczenia ze jak to najczęściej w życiu bywa kij ma dwa końce i ani wy nie jesteście swieci ani pracodawca.
No ale
@nosze_ortalion: Prawda jest taka, że nikt nie docenia solidnej pracy. Kiedy pracujesz ciężko, ludzie po prostu wnioskują, że podoba ci się tyranie ponad normę, więc dają ci jeszcze więcej obowiązków. A kiedy okazuje się, że nie dajesz już rady, to szok i niedowierzanie. Nie warto się starać w cudzej robocie. Każdy patrzy na siebie. Należy robić na minimum i #!$%@?ć kiedy przyjdzie pora. I w trakcie nie wychylać się. Ja już