Wpis z mikrobloga

@banjo ale czego Ty nie rozumiesz z tego co napisałem powyżej? Napisałem, że jakby była świadoma i stosowała antykoncepcję, to chodziłaby do szkoły zamiast bawić się w rodzicielstwo. Jak widać nawet 30 latek nie umiał używać gumek, a co dopiero 14latka. Widocznie takie zajęcia są potrzebne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@zielonestopylucyfera: są ludzie co nie kończą podstawówki, a ty chcesz zajeciami zmienić kogoś plany życiowe xD napisałam tylko, że wie jak się zabezpieczyć na pewno, co nie zmienia faktu, że jakby były zajęcia to może nadal by się nie stosowała do żadnych zasad antykoncepcji xd
  • Odpowiedz
@banjo: No właśnie w takich przypadkach żadna edukacja tego nie zmieni. W ogóle bawi mnie, że ludzie myślą, że jakieś podwieki chodzące do podstawówek nie wiedzą co to antykoncepcja i jakieś cudowne zajęcia by cokolwiek zmieniły xD
Cyk likwidujemy religię ze szkół (co osobiście popieram) i nagle po wprowadzeniu dumnie brzmiącej "edukacji seksualnej" młodzież nagle przestanie zachodzić w młodociane ciąże.
To jest po prostu taki typ człowieka, że ma w
  • Odpowiedz
@Magadanka: Sam jestem zwolennikiem edukacji seksualnie, ale szczerze wątpię żeby to miało coś dać jeśli chodzi o młodociane ciążę. Wszystkie takie młode matki, które znam dobrze wiedziały, że beniz + vagina = dziecko, po prostu się nie zabezpieczały bo nie, albo były akurat narąbane XD
  • Odpowiedz
@Zielonykubek Rynek matrymonialny w p0lsce jest tak zepsuty, że pewnie już teraz ma kilku miłych mariuszków w kolejce, czekającym z niecierpliwością, żeby zaobrączkować tą niewiastę
  • Odpowiedz
no i jednak zamiast jednej lekcji religii w szkole można byłoby zrobić kilka lekcji o antykoncepcji


@zielonestopylucyfera: Problem w tym, że jak ktoś w wieku 14 lat robi już drugie dziecko to prawdopodobnie w dupie ma edukację. Kiedy ty będziesz organizować lekcje o antykoncepcji ona będzie zajęta kolejnym bolcem
  • Odpowiedz