Wpis z mikrobloga

Ja stawiam trzy opcje:
1.) Została wykorzystana przez 30-letniego zboka, pedofila
2.) "#!$%@? GENY"
3.) Jest upośledzona i została wykorzystana

Żadna opcja nie jest dobra ale świat jest brutalny XD
  • Odpowiedz
W ogóle dziwie się, że nikt w komentarzach nie powiedział o wieku ojca.


@BigDaddyy: Nie powiedział pewnie dlatego, że to nic zaskakującego, i niewiele to zmienia. Gdyby nie z nim, puściła by się z kimś w pobliżu swojego wieku, a ten gość powinien już prędzej odpowiadać za wykorzystanie psychicznie niestabilnej, bo ta dziewczyna ma prawdopodobnie nie do końca równo pod sufitem.
  • Odpowiedz
Ma 30 lat, nie powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności za to, że współżył z 14 a może nawet 13latką?


@BigDaddyy: Najlepsze co władze mogłyby zrobić w tym przypadku, to pewnie obciążyć go finansowo na potrzeby utrzymywania tego dziecka, i pilnować płacenia alimentów, pod groźbą ewentualnej odpowiedzialności karnej.
  • Odpowiedz
@Sheppard28: Nie widzisz nic niepoprawnego, albo przynajmniej niepokojącego, że 30-letni typ zapładnia 14-latki XDD
Co z tego, że może wyglądać na 21; jprd.jpg
To, że ty urodziłeś się i wychowałeś w środowisku w, którym takie rzeczy to norma to nie znaczy, że tak jest w szerszej perspektywie XDD no nie mogę
  • Odpowiedz
@Magadanka: Tak z ciekawości. Sensownie powiedz mi co by tu edukacja zmieniła? Bo o ile idzie o pierwszą ciążę, to optymistycznie zakładając, może i tak. Natomiast przy drugiej?

Ogólnie myślę, że przy obu nie ma znaczenia edukacja seksualna, bardziej branie odpowiedzialności za swoje czyny, tudzież zrozumienie konsekwencji i nie chodzi o zrozumienie, że z seksu biorą się dzieci, bo jeśli 12 latka czy 12 latek uprawia seks i wie "co
  • Odpowiedz