Wpis z mikrobloga

  • 262
Skrót propagandowych wiadomości TVPiS: 13 lutego 2021 #tvpiscodzienny tag do obserwowania. Ile Goebbelsów dzisiaj: 2 Złote

Jutro wolne z powodów oczywistych. Wszystkim mireczkom i mirabelkom szczęśliwych Walentynek <3

1. Andrzej Stękała pierwszy raz na podium

2. Lodołamacze w akcji na Wiśle

- Wide lodołamacze
- Służby pracują, służby na Pomorzu są czujne

3. Większe fiolki, więcej szczepień
- Moderna chce większe fiolki z 10 na 15 dawek
- Moderna opóźniła szczepienia
- Zalety i wady większej fiolki
- Szczepionkę można krócej testować, bo jest bezpieczna
- Szczepienia w PL idą w pyte
- Ponad 6.5 k zarażonych dzisiaj

4. Warunkowe luzowanie obostrzeń

- Polacy na stokach
- Pogoda piękna
- reżimy sanitarne
- Policjanci wypisują mandaty
- Impreza w Zakopanem
- Zapełnione hotele
- Restauracje hotelowe działają na wynos
- Zasady sanitarne są ważne
- Inne otwarte miejsca i zasady

5. Zdążyć przed chorobą

- Walka 10 miesięcznej Antosi z SMA
- potrzeba 9.5 miliona zł, obecnie brakuje 3 mln

6. Nielegalny konwój na PL drogach
- Zły niemiecki przewoźnik
- 8 zatrzymanych pojazdów
- Przewoźnicy niemieccy złamali prawo, a zabiegają w rządzie niemieckim by wyeliminować PL transport (absurdalny zarzut, "Niemcy chcą dbać o Niemców")
- Inne przejęte ładunki
- Min infrastruktury: chronimy PL transport

7. Stały kurs na inicjatywę 3morza

- 14 kongresmenów za 3morzem
- Ekspert Wróblewski: 3morze wzmacnia bezpieczeństwo USA
- Trump obiecał 3morzu 1 mld

8. Pożegnanie legendy kolarstwa

- Ryszard Szurkowski 1946-2021

9. Brak zgody na kłamstwo historyczne

- Sprawa książki "dalej jest noc"
- Niemcy bronią książki
- Narracja niemieckich mediów szokuje
- Ile Niemców pomagało żydom?
-Niemcy kłamałi o PL obozach zagłady
-Niemiecka historia to Polacy współodpowiedzialni za śmierć Żydów
-Źródłem wiedzy historycznej w książce są plotki

10. Atak platformy na wolność słowa ZŁOTY GOEBBELS

- Pan na ulicy: Możliwość wyboru powinna być
- Starsza na ulicy: Polacy chcą wybierać, jaką chcą oglądać tv
- Pani na ulicy: straszną głupota jest brak demokracji, ludzie chcą oglądać tvp
- PO wie lepiej jak ma wyglądać wolność słowa
-Trzaskowski: bez TVP info, bez wiadomości
- Chcą zlikwidować prawdę w TVP
- tu chodzi o politykę i kneblowanie dziennikarzy
-Ekspert Jerzy Jachowicz: likwidacja TVP info to wygrana PO
- Wg PO problemem nie są afery, awarie w Warszawie, a Polacy, którzy poznali prawdę dzięki TVP info
- PO chce spójnego i pozytywnego przekazu w mediach
- niepokorni dziennikarze za PO byli pacyfikowani
- Likwidowali dziennikarzy
- Takiego podejścia nie zaakceptują Polacy
- Pani na ulicy: Jak nie ma oglądalności, to się likwiduje, jak jest, to TV jest. Jak jednym się nie podoba, a drugim się podoba, to ci pierwsi nie mogą likwidować tego, co podoba się drugim
-Starszy na ulicy: to jest chore, niech się zajmą sobą, a nie likwidacją TVP

Autor Materiału: Marcin Tulicki

11. Dziękujemy za wsparcie 22 507 04 10 ZŁOTY GOEBBELS

(Goebbels moralny, za wykorzystywanie zmanipulowanych, starszych ludzi/betonowy elektorat)

Telefony starszych ludzi:

-1. Nikt nikogo w TVP nie wyrzuca ze studia jak w innych stacjach, hipokryci chcą likwidacji i mówią o wolności słowa
-2. zamach na demokracje
- 3. TVP rzetelne, dobre się ogląda
-4. pluralizm w TVP
-5 wolności słowa chcą, krytykują, że jej nie ma, a nie przyjmują innego zdania
-6. wspieram TVP i dziękuję za: uczciwość rzetelność, programy, promowanie polskości i patriotyzmu, profesjonalizm
-7. Nie chcę likwidacji TVP, to najlepsza TV na świecie, bronić wszelkimi siłami
-8. zmiana mediów na inne zagraża demokracji, to zamach na nasz naród
-9. TVP to moje konstytucyjne prawo, chcę oglądać to, co chcę

12. Do zakochania jeden krok

13. Uratowani po miesiącu na bezludnej wyspie

Gość Wiadomości: Paweł Zalewski vs Różecka
_______________________________________

Social media do obserwowania

Grupa na Facebooku TvPiSCodzienny: https://www.facebook.com/tvpiscodziennyskrot/

Twitter TvPiSCodzienny: https://twitter.com/TvPiSCodzienny

Mój Twitter: https://twitter.com/AdiKjax

Instagram, czasami jakaś tematyczna relacja: https://www.instagram.com/jaxonxst

Działalność TVPiS Codzienny w 2020 roku

Pod tym linkiem znajdziecie odnośniki do podsumowania roku, podsumowań miesiąca, koronawirusowych podsumowań, artykułów tematycznych itd. Świetne źródło wiedzy, by poznać propagandową działalność TVP Jacka Kurskiego w 2020 roku: https://www.wykop.pl/wpis/55017131

Propaganda TVPiS w 2021 roku. Podsumowania miesiąca

Podsumowanie stycznia: https://www.wykop.pl/wpis/55390721

Informacje:

Pod cyframi widnieją oryginalne paski. Goebbels jest moją, subiektywną "nagrodą" dla propagandowych, manipulacyjnyych bądź kłamliwych materiałów. Jest 4-stopniowa:

Brązowy Goebbels- Umiarkowany poziom propagandy
Srebrny Goebbels- Mocna propaganda
Złoty Goebbels Bardzo mocna propaganda
Diamentowy Goebbels- Wyjątkowa propaganda rodem z najlepszych klipów Korei Północnej. Przyznano zaledwie 5 razy.

Tag #tvpiscodzienny powstał w wyniku nieobiektywnej i nierzetelnej działalności TVP Jacka Kurskiego. Studiuje dziennikarstwo i jest to mój osobisty sprzeciw wobec takiej sytuacji. Moja działalność funkcjonuje 4fun i jest w 100% niezależna od nikogo. Nie jest przez nikogo opłacana. Nie ma na celu wsparcia żadnej siły politycznej.

Pisanie i oglądanie jednocześnie jest trudne, dlatego czasami, nie z mojej winy, może się wkraść jakieś pominięcie, przesłyszenie lub błąd ortograficzny. Jako, że to jest działalność 4fun, nie obiecuję prowadzenia tagu codziennie: wszystko zależy od mojej dostępności. Czasami publikuję znaleziska, w sytuacji, kiedy dany skrót jest mocny.

#tvpiscodzienny #tvpis #bekazpisu #propaganda #tvp #wiadomosci #koronawirus #wybory #polska
jaxonxst - Skrót propagandowych wiadomości TVPiS: 13 lutego 2021 #tvpiscodzienny tag ...

źródło: comment_1613243496o2qMuI7UtFinTnEERnJH8E.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
5. Zdążyć przed chorobą


- Walka 10 miesięcznej Antosi z SMA

- potrzeba 9.5 miliona zł, obecnie brakuje 3 mln


Informowanie o takich zbiórkach to szczyt hipokryzji przy przekazaniu kolejnych 2 miliardów na reżimowe media... @jaxonxst:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Wczoraj oglądałem nagranie Wiadomości z 2011 roku. Wybory do parlamentu, przejazd "Tuskobusem", następnie wywiad w limuzynie z Kaczyńskim. Przepaść w porównaniu z obecnymi wydaniami.
  • Odpowiedz
Jutro wolne z powodów oczywistych. Wszystkim mireczkom i mirabelkom szczęśliwych Walentynek <3


@jaxonxst: jutro będzie samo gęste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kurde, kilka razy dzwoniłem dziś na ten numer, by przekazać im moje "pozdrowienia" ale skrzynka im sie zapchała. To wysłałem im mejla, pare tysięcy mejli z losowych adresów
  • Odpowiedz
  • 5
@pytlar a później najbardziej zryte komentarze pokażą w materiale o tym jak PO nakręca spiralę nienawiści i przez to zabito człowieka na finale WOŚP ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@jaxonxst to jak kiedyś będę jechał w góry to zajadę na waszą Jasną i uścisnę dłoń,wypiję piwko z Tobą za zdrowie nas pozytywnych wykopków! Trzymaj się
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Czy może zadzwoni ktoś z wykopków pod ten numer i powie swoje 3 grosze? Mnie kusi ale się boje ze rano o 6ej odwiedza mnie nagle policjanci za obrazę dyktatora np
  • Odpowiedz
Jutro wolne z powodów oczywistych. Wszystkim mireczkom i mirabelkom szczęśliwych Walentynek <3


@jaxonxst: Jak nie znajdę dziewczyny do 2023 roku to zagłosuję na PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Promilus Praktycznie na początku stycznia, kiedy to porównano 1 do 1 atak na Capitol z puczem PO, ale teoretycznie wczorajsze wydanie zasługuje na diamentowego Goebbelsa: nie za konkretny materiał, ale za całość, za ogólną narrację. W podsumowaniu miesiąca wyróżnie ten nowy diament :)
  • Odpowiedz