Wpis z mikrobloga

@Mr_kolek: To jest pytanie o to czy znasz ten fakt xD jeśli twierdzisz, że nie jest prawdziwy to znaczy, że nie masz pojęcia o tym postulacie i nie chciało ci się nawet minuty poświęcic na wyguglanie o co chodzi
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: podatek dochodowy jest jednoznacznym pojęciem, jeśli ktoś go używa w innym znaczeniu to nie moja odpowiedzialność żeby się dowiedzieć co autor miał na myśli. W każdym razie, jesli założymy że zarabiam 1 milion netto miesięcznie policz mi ile zapłacę podatku wg Razem.
  • Odpowiedz
kto by się spodziewał, że Lewica i PiS to gospodarczo jeden #!$%@?.. Po 5 latach ludzie zaczynają coś podejrzewać xD


@jakisprostylogin: slowo klucz gospodarczo. Mnie gospodarka #!$%@? obchodzi natomiast konserwatystów w sejmie jest mało
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: No jest jednoznacznym pojeciem, ale niestety go nie rozumiesz. Progi podatku dochodowego nie polegają na tym, że np. przy podatku 75% od pewnego progu po prostu zabiera się 75% całości.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: czy Ty jesteś świadomy, że wrzuciłeś fragment nieaktualnego programu partii razem z 2015 roku, kiedy obecnie jest koalicja w postaci lewica razem i w której programie nie ma nic na temat tego rzekomego podatku 75%? Czas zaktualizować trochę informacje
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: xD, Podaj mi powód dla którego ludzie którzy zarabiają więcej, mają mieć wyższą stawkę podatku (nie ważne ile wyższą, czy to będzie różnica 3, czy 30%). Oczywiście inną niż "Biedni dobrzy, Bogaci źli, bogaci powinni się dzielić bo biedni chcom hurdurrr lewicę dobra!!!!!!!!"
Czepiasz się szczegółów tymczasem program lewicy sprawdza się do bandytyzmu w biały dzień, w majestacie prawa.
  • Odpowiedz