Wpis z mikrobloga

@m0d3_m4_d0wna: Nie hodowałem, tylko taka sytuacja z tym koronawirusem nie było wiadomo jak będzie. Poza tym robili mi w lipcu aż 3 razy USG w krótkim odstępie czasu USG. To powiedzieli żeby nie jeść jakichś tam np, jajka na twardo, no i że jest coś wielkości 5 mm (teraz wykazuje 7mm) ale to raz zatyka raz odtyka się i tyle, takie rady.(°°
  • Odpowiedz
@porBorewicz07: można jak najbardziej. Trafiłem na świetnego chirurga, który kazał mi od pierwszego dnia po zabiegu jeść wszystko. Wcześniej trafiłem do lekarzy, którzy straszyli, że już nie zjem tego czy tamtego. Wszystko oczywiście zależy od człowieka, ale ogromna większość wraca po zabiegu do normalnej diety. Osobiście miewam uczucie ciężkości po zjedzeniu dużej ilości tłustych pokarmów + ewentualnie wzdęcia, ale nie jest to nic nadzwyczajnego. Zawsze po większej imprezie można wspomóc się
  • Odpowiedz
@porBorewicz07:

Na prawdę po wycięciu można nadal jeść wszystko?


W moim przypadku właściwie wszystko, może oprócz mega tłustych rzeczy które wywołują "dyskomfort żołądkowy".
Smażonego nie jem wcale, w ogóle nie mam ochoty.
Sam zabieg oczywiście stres, tym bardziej dla kogoś kto pierwszy raz jest w szpitalu. Ale generalnie to nic strasznego, szybko się wraca do formy.
Acha, dieta ścisła w moim przypadku 2 miesiące po operacji. Schudniesz pewnie porządnie :)
  • Odpowiedz