Wpis z mikrobloga

Dom Chanel - akt pierwszy. Dawno dawno temu, jak robiłem Diory to obiecałem Wam również Pradę, którą skończyłem i Chanel.. Drodzy szanowni, wreszcie się udało ogarnąć satysfakcjonujące ceny. Nie wrzucę wszystkiego na raz, dlatego to będzie "część pierwsza chanelek" i będziecie mogli się spodziewać drugiej (może trzeciej). Stay tuned! Linki do parfumo, ale nikomu chyba nie trzeba ich przedstawiać...
#perfumy #rozbiorka

Bleu de Chanel EDT
Cena: 2,9 zł/ml
Ilość: 100ml

Bleu de Chanel EDP
Cena: 3,4 zł/ml
Ilość: 100ml

Bleu de Chanel Parfum
Cena: 3,9 zł/ml
Ilość: 100ml

3x10ml = 109,5 [z dekantami, bez wysyłki]
3x15ml = 160,5 [z dekantami, bez wysyłki]
3x20ml = 211,5 [z dekantami, bez wysyłki]


SĄ 4 ZASADY, WAŻNE:
1. Odlewam od 10ml. Flakony sobie zostawiam.
2. Deklaracje na zestawy mają pierwszeństwo przez pierwsze 48h. Jak zostaną wolne mililitry to na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", będę leciał po komentarzach od góry, także również możecie deklarować pojedynczo.
3. Jest szansa na 2 butle, wtedy rozleję po 180-200ml (wciąż zasada 1 jest ważna).
4. Możecie pisać jakie jeszcze Chanel Was interesują i w jakiej ilości (min. 10ml) - nic nie obiecuję, ale jak uzbiera się wystarczająco to zamówię, o ile będzie dobra cena - max. najniższa z PH, będziemy się dogadywać na pw.

Dekanty po 2,5zł/ml
Piczkomat 13zł lub otwieram paczkę

Zapraszam!

Pobierz NicholasUrfe - Dom Chanel - akt pierwszy. Dawno dawno temu, jak robiłem Diory to obie...
źródło: comment_1613179328deC4iqtyboQuLyaQ8u2bLT.jpg
  • 32
@Freyu77: @SopelLodu: tak, zestaw to np. 3x10 - żeby równomiernie mililitry mi schodziły
@Xizor: kolejne części w zależności od tego jak (1) złapię promki (2) zejdą bdc, a na diory pisz pw, ale większość zeszła..

@Odbuta: zły dzień? odpowiedziałbym Ci, ale nie rozumiem co mam Ci wyjaśniać, a nie chce mi się rozpisywać :(

@Kowal29032020: @axton77: @lhinphe: @EugeniuszMotyka: @niekompalityca: @sweatyspenecer: @Liszek:
podsumowując część pierwszą:

zestawy mają: @sweatyspenecer @Kowal29032020 @niekompalityca @Xizor @CantTakeMyEyes @axton77 @lhinphe @EugeniuszMotyka @Liszek @bartis55 @ekans @odjutraodwyk
i to zamyka mi w zupełności pierwszy flakon, macie swoje mililitry jak w banku - jak ktoś Was chce żebym już wysyłał to dajcie mi znać na PW, koło środy/czwartku pewnie te bdc rozleję. W przeciwnym przypadku będę do Was pisał po całym cyklu chanel (pod koniec tygodnia). Zakładam, że czekacie na kolejne części. W