Wpis z mikrobloga

Dom Chanel - akt pierwszy. Dawno dawno temu, jak robiłem Diory to obiecałem Wam również Pradę, którą skończyłem i Chanel.. Drodzy szanowni, wreszcie się udało ogarnąć satysfakcjonujące ceny. Nie wrzucę wszystkiego na raz, dlatego to będzie "część pierwsza chanelek" i będziecie mogli się spodziewać drugiej (może trzeciej). Stay tuned! Linki do parfumo, ale nikomu chyba nie trzeba ich przedstawiać...
#perfumy #rozbiorka

Bleu de Chanel EDT
Cena: 2,9 zł/ml
Ilość: 100ml

Bleu de Chanel EDP
Cena: 3,4 zł/ml
Ilość: 100ml

Bleu de Chanel Parfum
Cena: 3,9 zł/ml
Ilość: 100ml

3x10ml = 109,5 [z dekantami, bez wysyłki]
3x15ml = 160,5 [z dekantami, bez wysyłki]
3x20ml = 211,5 [z dekantami, bez wysyłki]


SĄ 4 ZASADY, WAŻNE:
1. Odlewam od 10ml. Flakony sobie zostawiam.
2. Deklaracje na zestawy mają pierwszeństwo przez pierwsze 48h. Jak zostaną wolne mililitry to na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", będę leciał po komentarzach od góry, także również możecie deklarować pojedynczo.
3. Jest szansa na 2 butle, wtedy rozleję po 180-200ml (wciąż zasada 1 jest ważna).
4. Możecie pisać jakie jeszcze Chanel Was interesują i w jakiej ilości (min. 10ml) - nic nie obiecuję, ale jak uzbiera się wystarczająco to zamówię, o ile będzie dobra cena - max. najniższa z PH, będziemy się dogadywać na pw.

Dekanty po 2,5zł/ml
Piczkomat 13zł lub otwieram paczkę

Zapraszam!

NicholasUrfe - Dom Chanel - akt pierwszy. Dawno dawno temu, jak robiłem Diory to obie...

źródło: comment_1613179328deC4iqtyboQuLyaQ8u2bLT.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nicholas_Urfe rozumiem, że zestaw zawiera 10ml każdego z wyżej wymieniowych? Sorry za może prozaiczne pytanie, ale miejcie litość dla początkującego wąchacza ;)
Czy jest znacząca różnica między Edt a Edp w tym wypadku?
  • Odpowiedz
  • 0
@Nicholas_Urfe rezerwuje 10ml EDT na kupkę.

Fajnie by było jakbyś zrobił w następnej kolejności rozbiórkę serii AHS.

Diora Eau Sauvage Cologne, Parfum 2017 oraz EDT też bym przyjął w fajnej cenie - widzę po tagu, że kilku innych mireczków też byłoby chętnych.
  • Odpowiedz
@Nicholas_Urfe: Widzę, że jesteś dumny ze swojej rozbiórki. Ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że znalazłeś dobre ceny za mainstreamowego gniota? Przerost formy nad treścią. Ale przed kolegami będziesz szpanował jakie to ty (specjalnie z małej litery) masz zajebiste ceny i zapachy. Może byś rozebrał antaeusa albo egoiste?
  • Odpowiedz